Hotel Poznań *** Włoski

Aktualności

Pogoda Poznan

Poznań, temp. °C

Rezerwacja - 61 833 52 62
Od:
Do:
Hotele Poznań Centrum Hotele w Poznaniu Noclegi Poznań

Sylwia Grzeszczak

Hotel w Poznaniu z przyjemnością informuje, że 9 marca odbędzie się koncert Sylwii Grzeszczak.

Hotel w Poznaniu przypomina, że Sylwia Grzeszczak zaczynała swoją karierę w popularnym niegdyś programie "Od przedszkola do Opola. Dla 5-letniej Sylwii Grzeszczak nie było innego wyjścia - scena była jej pisana. Chwilę później w domu pojawił się fortepian, w którym również zakochała się od pierwszego "dotknięcia" klawisza. Sylwia ukończyła 2 szkoły muzyczne w Poznaniu i chociaż była wyróżniającą się pianistką, dobrze wiedziała że musi połączyć w sobie dwie miłości - grę i śpiew. Po drodze były m.in. castingi do Romeo i Julii w musicalu J. Józefowicza i J. Stokłosy, zwycięstwo w Wielkopolskim programie Drzwi do kariery oraz udział w IV edycji programu Idol gdzie jako 15 -latka doszła do etapu klubowego i gdzie o mały włos nie znalazła by się w finale.

W roku 2008 Sylwia podjęła współpracę z Liberem który jako raper i autor tekstów szukał młodej utalentowanej wokalistki do nowego projektu. Wspólnie szybko zdobyli polską publiczność. Single "Co z nami będzie" , "Nowe szanse" czy "Mijamy się" stały się wielkimi przebojami, długo utrzymując się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych.

Hotel w Poznaniu informuje, że w 2011 roku ukazał się debiutancki singiel solowy Sylwii - "Małe rzeczy", który dotarł do pierwszego miejsca w notowaniach Polish Airplay Chart oraz Polish Video Chart.

Wydany 11 października album "Sen o Przyszłości" dotarł do pierwszego miejsca w zestawieniu OLiS. Płyta, promowana takimi utworami jak wspomniany "Małe rzeczy", tytułowy "Sen o przyszłości", czy ostatni "Karuzela" dwukrotnie pokryła się platyną.

Utworzono: wtorek, 04, marzec 2014


wszystkie newsy

Szanowny Gościu zarezerwuj pokój teraz i ciesz się pobytem w tym wyjątkowym miejscu!

Rezerwacja pokoi w poznańskim hotelu

Wygodna rezerwacja telefoniczna - 61 833 52 62