Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Basen Chwiałka Poznań

Basen Chwiałka Poznań

 

Basen Chwiałka to jeden z obiektów sportowych znajdujących się w Poznańskiej dzielnicy Wilda tuż przy tzw. Łęgach Dębińskich. Obiekt jest położony przy ul. Spychalskiego 34, czyli zaledwie 2 minuty spacerem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 1 minutę drogi autem.

 

Tzw. Poznańska Chwiałka należy do kompleksu sportowego Chwiałka znajdującego się w centrum miasta. Jeden z pierwszych tego typu obiektów sportowych na terenie Poznania. Składa się z basenów krytych oraz basenów zewnętrznych, w które są dostosowane do dzieci jak i osób dorosłych. Basen kryty funkcjonuje przez cały rok i można przyjść w celach rekreacyjnych, ale również bezpośrednio na zajęcia oferowane przez kadrę trenerów. Na Chwiałce można uczestniczyć w kursach nauki pływania dzieci i dorosłych, kursach doskonalenia pływania, aerobiku w wodzie i wodnej gimnastyce rehabilitacyjnej. W obiekcie znajduje się sauna, grota solna, a także klub fitness. Pływalnia letnia jest czynna w okresie wakacyjnym i obejmują ją baseny zewnętrzne oraz zjeżdżalnie. Co więcej, na terenie obiektu znajdują się także leżaki, boisko do siatkówki plażowej, a także miejsce do rozgrywek tenisa stołowego.

 

Hotel Włoski Poznań znajduję się w pobliskim sąsiedztwie Poznańskiej Chwiałki i jest idealnym miejscem na odpoczynek po wysiłku każdego sportowca, a także miejscem gdzie można kontynuować wypoczynek po całym dniu relaksu. Dostępne dla każdego z Gości ręczniki, kapcie, a także pełne wyposażenie żeli, szamponów i balsamów do ciała sprawi, że będziecie mieć Państwo wszystko co trzeba do pielęgnacji ciała po basenie, a podczas pobytu w Poznaniu będzie można się skupiać wyłącznie na wypoczynku.