Hotel Włoski Poznań
Opinie o hotelu
Opinie o hotelu
Wspaniały Hotel… Doskonała obsługa…Gustowne wnętrza i domowa atmosfera… Życzę wszystkiego dobrego
Z serca dziękują za przemiłą gościnę
Jestem u Was drugi raz i to jest już mój ulubiony Hotel! Cudownie się tu czuję i odpoczywam… (jeśli Poznań- to tylko w Hotelu Włoskim)
Bardzo dziękuję za gościną, uroczo tu u Was, do zobaczenia mam nadzieję
Wspaniały Hotel, jestem zachwycona
Z serdecznymi pozdrowieniami i dziękuję za miły pobyt. Całusy!
Bardzo dziękuję za fantastyczną atmosferę w Hotelu. Samych sukcesów życzę
Dziękuję za wspaniały pobyt kończący trasę ze spektaklem Old Love
…i znowu było cudownie!!!Dziękuję
Dziękujemy za wszystko
Dziękuję za wspaniałe przyjęcie, uroczą atmosferę, cudowne śniadania i przemiłą obsługę
Jak zwykle było miło, przyjemnie z miłą obsługą. Czyli- wracam!
Bardzo dziękuję za gościnę
Było Perfect
Wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę i troskliwą opiekę nad całą moją rodziną
Bardzo sympatyczny pobyt w Hotelu Włoskim. Viva Italia. Dziękujemy.
Serdecznie dziękuję, piękne, zadbane, przyjemne, godne polecenia miejsce. Powodzenia i do zobaczenia
Z wielką przyjemnością po raz kolejny gościłam u Państwa w Hotelu. Jak zwykle było uroczo!. Pozdrawiam serdecznie
Było jak zwykle cudnie!
Bardzo dziękujemy za colę w pokoju i wszystko
Za serdeczną i zacną gościnę,serdecznie dziękuję i znowu tu zagościć sobie nie podaruję. Z mocą serdeczności
Z serdecznymi pozdrowieniami i podziękowaniami za: cudowną atmosferę, przemile spędzony czas, uśmiech!!!
Kochani tu jest jak w niebie. Tu zawsze będę mieszkał. Serdeczności
Dziękuję! Bardzo miły hotel. Wszystkiego dobrego!
Z zaskoczenia, ale cóż za niespodzianka. Uroczo, cicho, ciepło, smacznie i klasycznie. Pachnie Italią nie tylko z nazwy
Cieszę się, że poznałem ten Hotel. Hotel z klasą, życzę powodzenia
Łóżko wygodne wielce, ale tak wspaniałe, że przespałem śniadanie
Przemiła obsługa Niespodzianka na początek pobytu Bardzo różnorodne śniadania Woda na podróż przy wymeldowaniu
Miejsce gdzie można odpocząć po długim dniu pracy. Czysto i wygodnie...
Dość często śpię w Poznaniu i z czystym sumieniem mogę napisać, że w hotelu Włoskim pracuje najsympatyczniejszy personel z jakim się spotkałem. Poza tym wygodne łóżko i na miejscu przepyszna, włoska kuchnia
Zdecydowanie polecam!!! Czysto, pięknie, bardzo miły personel, pełen luksus:)
Wyjątkowo uroczy hotel, cichy mimo centrum miasta. Parę kroków do Starego Browaru. Wspaniała obsługa. Polecam !!!
Elegancko, czysto, wszędzie blisko, uroczy personel, wróce za rok, znowu na targi.
Fantastyczna restauracja, uroczy personel.
Czystość jakość łóżek dostępność WIFI miła obsługa doskonała lokalizacja w centrum blisko Starego Browaru
Duży wybór potraw na śniadanie. Klimatyzacja. Super pomysł na pokoje rodzinne.
Bardzo czysto,miło i przyjemnie. Obfite i smaczne śniadanie gorąco polecam.
Miła obsługa, czystość i dobre śniadania, lokalizacja.
Perfekcyjna czystość w pokoju, świetny hotel w przystępnej cenie.
To już mój drugi pobyt w tym hotelu. Uważam, że nadal nie ma nic lepszego w Poznaniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Obsługa, czystość, kuchnia, lokalizacja
Wygodny hotel,miła uśmiechnięta obsługa, czysty i przyjazny. Bede tam wracal. Polecam!
Wyjątkowy Obsługa, pokoje wygodne, dbałość o klienta.
Znakomity hotel. Polecam !!! Niesamowita, bardzo dogodna lokalizacja. Pani w recepcji niezwykle kompetentna, życzliwa i przede wszystkim uśmiechnięta. Czystość w pokoju nienaganna.
Rewelacyjna jakość obsługi.Czyste i zadbane pokoje, bardzo bogato wyposażone.Bardzo dobra restauracja a kawa i herbata dostępna w lobby całą dobę bez dodatkowych opłat
Wyjątkowy Obiekt bardzo czysty i zadbany, personel uśmiechnięty i pomocny widać ze wiedza o co chodzi w obsłudze gościa hotelowego. Pokój wyposażony na medal.
Miejsce godne polecenia... Sniadanie bylo roznorodne i smaczne,wiec i godne polecenia.
Wspaniały pobyt,jak przyjadę do Poznania to tylko do tego hotelu. Śniadanie bardzo dobre,a chleb pieczony na miejscu wyśmienity.Lokalizacja jak dla mnie bardzo korzystna. Dziękuję.
Wzorowy personel. Super lokalizacja.
Bardzo szybki internet, miły uśmiechnięty personel polecam w 100%
Wszystko na najwyższym poziomie.
Czysty, dobrze wyposażony pokój, dobre śniadanie, miła obsługa,doskonała lokalizacja.
Dbałość o gości, można czuć się naprawdę dopieszczonym. Przytulne pomieszczenia, pokoje wyposażone we wszystko co niezbędne, znakomita kuchnia w restauracji. Bardzo dobre śniadania. Będę wracał
Bardzo miła, profesjonalna obsługa, szczególnie w recepcji. Możliwość wynajęcia rowerów, i to bezpłatnie. Wygodny parking. Lokalizacja - blisko centrum.
Wygoda, czystość, profesjonalizm obsługi, kawa i herbata w recepcji, pizza do pokoju
Fajny pokój, dobre jedzenie w restauracji hotelowej, chociaż tatar mógłby być lepiej doprawiony. Śniadanie na plus. Miła i życzliwa obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji.
Czysto, pięknie, wyjątkowo w samym centrum Poznania. Dziękuje za wspaniałą obsługę. Zdecydowanie wybiorę ten hotel po raz drugi.
Wspaniała obsługa, wszelkie udogodnienia, znakomite jedzenie w przystępnej cenie. Bogate śniadanie, pomocny personel, przytulny i dobrze zorganizowany pokój. Przyjazne nastawienie i niesamowita gościnność niewątpliwie są wizytówką tego obiektu. Na pewno wrócę i serdecznie polecam każdemu komu przyjdzie nocować w Poznaniu!
Wyjątkowy Lokalizacja bardzo dobra, śniadanie bardzo urozmaicone i smaczne, bardzo miły personel
Dla mnie najlepszy Hotel w Poznaniu. Przemiła obsługa, darmowa kawa i pyszne śniadanie.
Dobra lokalizacja, miła i pomocna obsługa, dobra kuchnia, czyste i w bardzo dobrym stanie pokoje. Polecam.
Śniadania - każdy znajdzie coś dla siebie ( nawet bezglutenowcy?) Myślę że hotel zasługuje na minimum 4 gwiazdki!! Dziękuję za możliwość spędzenia tak miłego weekendu z wami?
Bardzo dobre śniadanie, ceny w hotelowej restauracji umiarkowane i bardzo smaczne dania. Bardzo pokaźna galanteria hotelowa. Duży parkinig.
Dobra lokalizacja, prywatny parking, bardzo dobre śniadanie, wszystko na medal.
Obsługa na medal, lokalizacja
Wspaniała, życzliwa, ale jednocześnie dyskretna i nieabsorbująca obsługa, właśnie tego najbardziej brakuje w hotelach, doskonały standard w centrum na nocleg podczas targów.
Hotel z atmosferą. Przytulne czyste pokoje, wygłuszone.Blisko na Stare Miasto i do Hali Targów, Dworca. Dobre śniadania, duży parking za rozsądną cenę.
Dobra lokalizacja , miły personel , wygony i czysty pokój , super śniadanie , lampka wina na dzień dobry i butelka wody na do widzenia , słowem bez zastrzeżeń !
Super hotel, przemiły personel, gość czuje się wyjątkowo i jak w domu.Bardzo miłe pokoje, wygodne łóżko i bardzo miękka pościel. Pomimo ze to hotel biznesowy, to czuje się w nim wyjątkowi domowo:) Śniadanie było tez przepyszne, duży wybór, pomysłowo podane. Na pewno tam wrócę.
Wygodny Parking, śniadanie ok, bardzo pomocna miła obsługa. Blisko Starego Browaru.
Przyjemna obsługa, czystość pokoju oraz przede wszystkim łazienki na bardzo wysokim poziomie, przytulność hotelu, bardzo dobre, różnorodne śniadanie
Wyposażenie pokoju, lokalizacja, śniadanie, personel.
Komfort, elegancja, estetyka, czystość. Znakomita kuchnia.
Spotkałem pierwszy raz tak przyjazny hotel , personel uśmiechnięty i służący pomocą w każdej chwili, a hotel wspaniale urządzone i wyposażone ! POLECAM w 100%
Bardzo czysto, dużo udogodnień i dodatków, wysoki komfort.
Miła i przytulna recepcja gdzie można napić się dobrej kawy, czysty pokój, ręczniki codziennie wymieniane (a nawet o to nie prosiliśmy), żelazko i deska do prasowania, kosmetyki i przybory higieniczne (dla tych co zapomnieli szczoteczki do zębów), telewizja i radio, duży parking niespodzianka w postaci wody mineralnej codziennie w pokoju plus na drogę. Przemiłe Panie w recepcji
Hotel bardzo ok, w stosunku do ceny. Wszystko bezproblemowo. Wyśmienite śniadanie, lokalizacja Polecam.
Pokoje czyste, łóżko wygodne, szybkie Wi-Fi, koło recepcji kawa Lavazza i herbata 24h, bardzo mila obsługa (śniadanie, recepcja, pokoje)
Świetna lokalizacja, miły personel, pokoje czyste. Polecam.
Bardzo miła obsługa i dobra lokalizacja.Polecam ten hotel.
Bardzo urozmaicone śniadanie w formie bufetu, świetnie działające wifi, darmowa kawa i ciastka przez całą dobę, w samym centrum. Polecam
Spokój i poczucie drugiego domu w podróży. Doskonała lokalizacja 3 minuty pieszo od Starego Browaru.
Znakomity Pobyt jak zwykle udany, zawsze wybieram hotel Włoski kiedy przebywam w Poznaniu. Super lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsługa, bardzo smaczne śniadania z dużym wyborem
Hotel czysty, komfortowy i dobrze wyposażony. Różnorodność dań na śniadanie. Restauracja z kuchnią włoską godna polecenia.
Wszystko nowe,super miła obsługa, ogromny wybór na śniadanie, doskonała lokalizacja w centru Poznania. Jestem bardzo miło zaskoczony i polecam znajomym.
Bardzo miła i pomocna obsługa, super lokalizacja, komfortowy pokój, parking, polecam.
Hotel miło mnie zaskoczył jakością obsługi i indywidualnym podejściem do klienta. Widać, że naprawdę im zależy na gościach i że się starają. Nie ma się do czego doczepić. Hotel godny polecenia nawet dla najbardziej wymagającego gościa.
Wyjątkowo profesjonalna i przyjacielska obsługa, pokój, wystrój, restauracja.
Wyjątkowy Świetne śniadania, znakomita lokalizacja, miły personel
Jak zwykle znakomita obsługa, komfort i doskonała kuchnia.To wszystko w rozsądnej cenie.
Bardo miły hotel za rozsądną cenę w centrum poznania
Wszystko bardzo fajnie
Idealny na podróż biznesową blisko Targów i Starego Rynku. Wygodny parking.
Hotel bardzo przyjemny, śniadania bardzo dobre. Chętnie tu wrócę . Łóżko miękkie, wygodne. Łazienka czysta i zgodna że zdjęciami. Duży telewizor jest dodatkowym atutem jak dla mnie. Kawa herbata woda.
Jestem bardzo miło zaskoczony. Bardzo ładny pokój,wysoki standard, bardzo przydatny czajnik.
Hotel jest rewelacyjny - na pewno tutaj wrócę. Bardzo czysto, ładne zapachy, wspaniała obsługa, wielki telewizor w pokoju i mnóstwo gadżetów. Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie doskonała włoska restauracja - polecam jedzenie - dobre umiarkowane ceny.
Bardzo ładny, dostosowany do potrzeb klienta. Super lokalizacja, obsługa.
Świetny hotel! Bardzo ładny pokój, świetnie wyposażony - posiadał nawet zestaw do golenia, którego się nie spodziewałem. Na parterze - pyszna restauracja.
Wyjątkowy Darmowe rowery hotelowe dla gości. Prawdziwa kawa włoska z automatu przy recepcji dostępna dla gosci
Bardzo dobre śniadanie, parking bezpośrednio przy hotelu. Wszystko na plus, bardzo nam się podoba i ciągle wracamy do tego hotelu. pozdrawiamy cały personel, a szczególnie przemiłe Panie z recepcji.
Dziękujemy za: serdeczne powitanie, za miłe pożegnanie, a przede wszystkim za uśmiech i miłą obsługę
Hotel fantastyczny! Polecam! W Hotelu Włoskim byliśmy nie pierwszy raz i wracamy właśnie dlatego, że jest fantastyczna obsługa, dobre śniadania i komfortowe pokoje. Służbowo dosyć często mieszkam w różnych hotelach i mogę stwierdzić jedno: wiele sieciowych hoteli ze znanym logiem może się od Włoskiego uczyć, jak dbać o gość.
Wszystko ok, polecam
Wspaniały hotel. Komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje, przemiły personel i mega wyposażenie i komfort pokoju. Śniadanie bardzo smaczne i różnorodne. Stosunek jakości do ceny zaskakująco wysoki. Serdecznie polecam wszystkim.
Super Hotel! Bardzo przytulny?Pomocny i mily personel??polecam
Hotel zasługuje na większą ilość gwiazdek niż posiada. Stołowaliśmy się w restauracji na parterze, gdzie posiłki były serwowane naprawdę na wysokim poziomie. Polecam ten hotel
Rewelacyjne śniadanie, bardzo miła i uczynna obsługa, czyste pokoje , miły akcent na powitanie oraz kawa/ herbata i słodkości na wejściu to bardzo miłe.
Czysto, wygodnie, przyjemnie! Sympatyczny personel! Smaczne, obfite śniadania. Polecam również dania Restauracji Italia.
Wspaniały Hotel, w którym byłam kolejny raz i do którego zawsze będę wracać. Położony w spokojniejszej części Poznania, jednak blisko centrum z dobrym dojściem ulicą Półwiejską, zawierającą dużo sklepów, kramów, restauracji itp. Sam Hotel zadbany, stale unowocześniany, miła obsługa oraz dobre śniadania. Warto również zjeść obiad w restauracji Hotelowej.
Super Krzywy pokój, rzeczywiście był krzywy, super czystość, super wyposażenie od szczoteczki po maszynkę do golenia , obsługa pierwsza klasa
Miła obsługa hotelu, dbałość o szczegóły, przyzwoita restauracja w hotelu.
Hotel idealny. Widać, że hotel jest prowadzony przez osobę, której zależy na komforcie i zadowoleniu gości. Jest czysto, ładnie i wygodnie. Wyposażenie jest więcej niż podstawowe, łącznie z radiem, które słychać też w łazience. Śniadanie bardzo zróżnicowane i smaczne, duży wybór. Jest biblioteczka, komputer z drukarką, w pokoju żelazko i deska do prasowania. Blisko na dworzec i Stary Rynek. Poleciłabym ten hotel każdemu. Na pewno się w nim jeszcze zatrzymam.
Lokalizacja hotelu stanowi idealny punkt wypadowy w centrum miasta.
Obsługa działającą niezauważalnie i skutecznie, niezwykle miły personel, dobra kuchnia i bogate śniadania. Czystość i spokój. Godny że wszech miar polecenia.
Rewelacyjny hotel z klimatem i wspaniała obsługa łózko bardzo wygodne.
Hotel absolutnie znakomity ze wspaniałą przyjazną obsługą. Wygodnie, czyściutko i jednocześnie kameralnie i z dużym smakiem.
Przemiła obsługa Niespodzianka na początek pobytu Bardzo różnorodne śniadania Woda na podróż przy wymeldowaniu
Pokój był ładny i przestronny łazienka czysta i wyposażona we wszystkie niezbędne rzeczy. Miła obsługa i dużo bonusów dla gości hotelowych jak np możliwość wypożyczenia darmowych rowerów.
Personel bardzo pomocny i uprzejmy. Bardzo polecam ten hotel. Jest jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Doskonała lokalizacja.
Boże jak ja tutaj wypoczęłam! To cudowny Hotel, życzę wszelkiej pomyślności!!!
Świetna lokalizacja, wszędzie blisko, nie potrzeba komunikacji miejskiej. Bardzo wygodne łóżko, cicho, czysto, świetna obsługa, Polecam 🙂
Tradycyjnie profesjonalna i niezwykle miła obsługa. Serwis kawowo-herbaciany na wysokim poziomie i dostępny zawsze. Akcesoria w łazience dla zapominalskich! Obfite śniadania - warte pieniędzy.
Podobał mi się pokój, wyposażenie, czystość, widok z okna, przestronna łazienka, wygodne łóżko, wiele kanałów tv, radio z głośnikiem w pokoju i łazience. Ponadto wyśmienita kuchnia, serdeczny personel, duży parking.
Świetna obsługa, wspaniała lokalizacja i niezapomniane wrażenia! POLECAM.
Hotel godny polecenia. Czystość, wygodne łóżka, przemiła obsługa, duży parking
Z ogromną przyjemnością zapoznałem się z Waszą gościnnością. Do rychłego zobaczenia.
Uroczo, spokojnie, elegancko i smacznie czyli włoski styl gościny! Odpoczęłam wspaniale u Was i ruszam dalej. Wszystkiego najlepszego dla całej załogi Hotelu Włoskiego
lokalizacja blisko starówki, uprzejmość, czystość, wygoda
Przemiła obsługa. Czystość. Wystrój pokoi (miękkie wykładziny). Stosunek do gości. Hotel doskonale wie, jakie warunki powinien spełniać naprawdę dobry hotel - widać to w dbałości o detale. Idealna lokalizacja w centrum i cicho.
Zaczarowane miejsce – absolutnie Hotel z klimatem zatrzymanej w biegu chwili, cieszę się, że mogłem u Was gościć
Bardzo miły personel, świetne Sniadania, dobra lokalizacja
W Centrum, blisko Starówki, własny parking. Bardzo miła obsługa.
Personel z uśmiechem spełnia każdą zachciankę wymagającego gościa. Kolejnym udogodnieniem jest bliskie położenie Galerii Browar oraz Poznańskiego Rynku.
Spokój, dyskretna obsługa, czystość, dobra kuchnia.
Obsługa i wystrój, obszerny parking.
Dokładna lokalizacja. Blisko Starówki i klubów. Bardzo czyste pokoje hotelowe.
To był już kolejny pobyt w tym hotelu i ponownie wszystko znakomicie.
Śniadanie bardzo bogate, świeże i smaczne. Blisko do centrum (2 przystanki tramwajem do dworca), spokojna okolica. Dobre miejsce na odpoczynek od zgiełku, świetna restauracja na dole. 10/10 wróciłbym i na pewno wrócę w przyszłości, nawet bez okazji.
Świetna, uśmiechnięta i pomocna obsługa. Bardzo czyste pokoje, widać, że ktoś się do tego przyłożył. Wyposażenie pokoi ponad to czego się spodziewałem.
Klimat Hotelu, lokalizacja w centrum Poznania, bliskość do ważnych obiektów w Poznaniu. Polecam.
Bardzo się cieszę, że los rzucił mnie do tak uroczego Hotelu, wiem, że będę tu wracał. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!
Wyjątkowy Śniadanie super, personel przesympatyczny.
Obsługa miła. Czysto w pokoju i łazience. Parking przy hotelu. Dobra lokalizacja. Ogólnie wszystko na plus