Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Centrum Medyczne Leo-Medica Hotel Poznań

Centrum Medyczne Leo-Medica Poznań

 

Centrum Medyczne Leo-Medica znajduje się w Poznaniu przy ul. Spychalskiego 32, zaledwie 2 minuty spacerem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 1 minutę drogi samochodem. Droga prowadzi przez ul. Dolna Wilda, a ul. Spychalskiego jest jedną z prostopadle przecinających Dolną Wildę ulic.

 

Centrum Leo-Medica to miejsce, w którym szerokie grono specjalistów z takich dziedzin jak ginekologia i położnictwo, endokrynologia dziecięca, dermatologia i wenerologia dbają o zdrowie odwiedzających ich pacjentów. W klinice można skorzystać z pomocy wykwalifikowanych lekarzy specjalistów w dziedzinie położnictwa, ginekologii, ginekologii onkologicznej, pediatrii i endokrynologii, dermatologii i wenerologii. Lekarze zajmują się nie tylko doraźną pomocą swoim pacjentom, ale również prowadzą diagnostykę korzystając z wielu nowoczesnych urządzeń. Dzięki współpracy wielu lekarzy, a także dzięki nowoczesnym narzędziom, które stanowią wyposażenie Centrum Leo-Medica opieka jest świadczona na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób odwiedzających Poznań w celach nie tylko rekreacyjnych, ale również dla tych, które muszą szczególnie zadbać o swoje zdrowie. Przytulne pokoje oraz duże, wygodne łóżka umożliwią swobodny wypoczynek i regenerację po wizycie u lekarza, lub po wykonanym zabiegu.