Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Centrum Rehabilitacji ASGO Centrum Zdrowia Poznań Marcelińska 92-94

Zakład Rehabilitacji w Poznaniu (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Medycznej-ASGO)

 

ASGO Centrum Zdrowia to placówka medyczna znajdująca się w Poznaniu, przy ul. Marcelińskiej 92-94. Jest to miejsce położone w północno-wschodniej części Poznania. Siedziba Centrum jest ok. 15 min. drogi autem lub ok. 35 min. drogi korzystając z komunikacji miejskiej.

 

ASGO Centrum Medyczne to wyspecjalizowana placówka medyczna, która świadczy usługi rehabilitacyjno-medyczne, a także osteopatyczne. Ponadto, w placówce można uzyskać opiekę związaną z codzienną profilaktyką i przygotowywaniem indywidualnych programów ćwiczeń oraz zajęć związanych z poprawą zdrowia, czy wzmocnieniem skuteczności efektów leczenia. Oferta Centrum Zdrowia ASGO skierowana jest do pacjentów dorosłych, w tym także seniorów, ale również dla dzieci i niemowląt. Profesjonalna i doświadczona kadra zajmuje się przede wszystkim opieką nad pacjentami po urazach ortopedycznych, z zespołami neurologicznymi i bólowymi, w tym także sportowców oraz kobiet w ciąży. Zespół specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług, dlatego w placówce prowadzone są działania związane z diagnostyką oraz działania terapeutyczne, w tym także z wykorzystaniem działań osteopatów, rehabilitację, masaże, czy terapię SCIO. Prócz dbałości o zdrowie fizyczne Centrum ASGO zapewnia także możliwość skorzystania z usług psychologów. Wykwalifikowana i doświadczona kadra może rozszerzać swoje kompetencje dzięki innowacyjnym sprzętom i nowoczesnym wyposażeniu Centrum zapewniając tym samym opiekę na wysokim poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to przytulne miejsce w centrum Poznania. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd, a duży hotelowy parking znajdujący się na hotelowym dziedzińcu zapewni komfort podróży. Co więcej, w pobliżu się hotelu znajduję się park miejski, ścieżki rowerowe, basen oraz siłowania, dzięki czemu zalecona rehabilitacja będzie jeszcze prostsza. W hotelu znajdują się także rowery dostępne dla każdego z gości. Zapraszamy