Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Chirurgia Poznańska, Chirurgia Medica Clinic Druskienieca 17 Poznań

Chirurgia Poznańska, Chirurgia Estetyczna Medica Clinic

 

Chirurgia Poznańska i Chirurgia Estetyczna Medica Clinic to placówka medyczna znajdujące się Poznaniu przy ul. Druskienieckiej 17 na Poznańskim Piątkowie, w południowej części stolicy Wielkopolski. Jest to miejsce ok. 20 min. drogi autem lub ok. 40 min. drogi komunikacją miejską od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Medica Clinic znajdująca się na Poznańskim Piątkowie to placówka medyczna, w której świadczone są kompleksowe usługi medyczne. Połączenie działania Poznańskiej Chirurgii i Chirurgii Plastycznej umożliwia zapewnienie profesjonalnej i całościowej opieki nad każdym pacjentem. Lekarze specjaliści z rozmaitych dziedzin medycyny wspólnie dążą do zapewnienie opieki w pełnym zakresie. Chirurgia Poznańska to kompetentny zespół profesjonalistów, który dzięki nowoczesnej i innowacyjnie wyposażonej placówce działa poprzez funkcjonowanie gabinetów specjalistycznych, sal zabiegowych oraz sal operacyjnych, lecząc pacjentów doraźnie a także przyjmując pacjentów hospitalizacyjnie. Na terenie placówki działają gabinety okulistyczne, chirurgiczne, endokrynologiczne, kardiologiczne, dermatologiczne, ginekologiczne oraz psychoterapii. W klinice na oddziale szpitalnym specjaliści zajmują się okulistyką, chirurgią, laryngologią, operacjami zaćmy oraz zeza, a także operacjami przepukliny. W placówce działa także Klinika Chirurgii Estetycznej, w której wysokokwalifikowani lekarze dbają o pacjentów wykonując zabiegi z chirurgii estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Zespół kliniki specjalizuje się również w masażach relaksacyjnych oraz leczniczych, zabiegach na twarz, innowacyjnymi zabiegami chirurgii estetycznej oraz medycyny estetycznej, w tym również zabiegami laserowymi, ginekologią estetyczną zabiegami laserowymi Mona Lisa Touch, zabiegach modelowania ciała, kosmetologii estetycznej. W oddziale działa także gabinet ginekologiczny, dermatolog estetyczny.

 

Myśląc o noclegu w Poznaniu polecamy wybrać Hotel Włoski Poznań. Jest to urokliwy, butikowy hotel w centrum miasta. Hotel jest dostosowany do osób odwiedzających Poznań ze względu na wizyty lekarskie czy zabiegi medyczne. Dogodna lokalizacja, winda hotelowa, a także możliwość przygotowywania posiłków do hotelowych apartamentów umożliwią swobodny, w pełni komfortowy wypoczynek. Pomocny i uśmiechnięty personel czeka na Państwa. Zapraszamy