Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Gabinety Lekarskie Poznań Jeżycka 44

Gabinety Lekarskie Poznań Jeżycka 44

 

Gabinety Lekarskie Poznań Jeżycka 44 to miejsce znajdujące się w Poznańskiej dzielnicy Jeżyce, zaledwie 12 min. drogi autem z Hotelu Włoskiego lub ok. 20 min drogi komunikacją miejską, korzystając z Poznańskiej bimby.

 

Gabinety Lekarskie Poznań Jeżycka 44 to miejsce znajdujące się w centrum Poznania specjalizujące się w świadczeniu profesjonalnej opieki medycznej. Wśród kadry kliniki należy wyróżnić specjalistów z takich dziedzin jak medycyna estetyczna, urologia, a także radiologia. Bogata oferta zabiegów umożliwia dostosowanie zabiegów do indywidualnych preferencji każdego z pacjentów, a wysokiej jakości sprzęt umożliwia świadczenie opieki na najlepszym poziomie. Lekarze zajmują się opieką nad dorosłymi pacjentami, ale również klinika oferuje badania dla osób poniżej 18 roku życia czyli dzieci.

 

Hotel Włoski Poznań znajdujący się w samym sercu Poznania to miejsce dostosowane do osób odwiedzających Poznań w celu zadbania o zdrowie. W każdym z pokoi znajduję się pełne wyposażenie od ładowarek do telefonów przez szczoteczki do zębów, tak aby każdy z gości po przyjściu do pokoju mógł wypoczywać bez zamartwiania się o podróżne niezbędniki. Wyśmienite dania są serwowane przez restaurację hotelową są idealnym dopełnieniem komfortowego wypoczynku w hotelu.