Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Gromadziński Zespół Medyczny Poznań Falista 4a

Gromadziński Zespół Medyczny Poznań Falista 4a/12n

Gromadziński Zespół Medyczny to miejsce znajdujące się w Poznaniu przy ul. Falistej 4a/12N. Klinika znajdująca się w na Poznańskiej Starołęce, czyli w południowej części Poznania oddalona jest o niecałe 10 min. drogi samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań. Do kliniki można dotrzeć także tramwajem jadącym bezpośrednio z przystanku znajdującego się w sąsiedztwie Hotelu.

 

Gromadziński Zespół Medyczny to jedna z najbardziej rozpoznawalnych poznańskich klinik medycyny plastycznej oraz chirurgii onkologicznej. Wykwalifikowany zespół specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej profesjonalnie zajmuję się powiększaniem, zmniejszaniem, podniesieniem piersi, zabiegami korekty uszu, kształtu powiek, liftingiem, korekcją kształtu brzucha, przeszczepem tkanki tłuszczowej, a także liposukcją. W zakresie medycyny estetycznej są wykonywane takie zabiegi jak wypełnianie kwasem hialuronowym, powiększanie ust oraz przeszczep tkanki tłuszczowej. Doświadczeni medycy w zakresie laseroterapii zajmują się laserowym peelingiem węglowym, zamykaniem naczynek, usuwaniem przebarwień, usuwaniem tatuaży, depilacją laserową oraz fotoodmładzaniem. Ważną sferą działania kliniki jest chirurgia onkologiczna, w której zakresie opieka jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów. Aby zapewnić kompleksową opiekę na każdej płaszczyźnie w klinice prowadzone są przez fizjoterapeutów zabiegi rehabilitacyjne dla osób po zabiegach wykonanych w klinice. Ponadto, w ofercie kliniki znajdują się także zabiegi mikropigmentacji, które wpływają na skorygowanie ciała w danych miejscach oraz zabiegi makijażu permanentnego. Dzięki kompleksowości oferty kliniki pacjenci mają zapewnione kompleksową możliwość zadbania o swój wygląd i zdrowie będąc pod opieką doświadczonych specjalistów.

 

Butikowy, komfortowy Hotel Włoski Poznań to idealne miejsce dla osób odpoczywających w Poznaniu po umówionych wizytach lekarskich, czy przebytych zabiegach. Ze względu na dogodną lokalizację hotelu z łatwością można dojechać do kliniki na wizyty kontrolne, czy wizyty związane z po zabiegową rehabilitacją.