Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Halluxmed Jackowiak Poznań ul. Komornicka 57 Komorniki

Halluxmed Ortopedia Klinika Jackowiak ul. Komornicka 57 Komorniki

 

Halluxmed Ortopedia Klinika Jackowiak to specjalistyczna klinika ortopedyczna znajdująca się tuż obok Poznania, w Komornikach przy ul. Komornickiej 57. Jest to miejsce, z którego z łatwością można dojechać z Hotelu Włoskiego Poznań, a droga samochodem zajmuje ok. 12 min. Do kliniki można dojechać korzystając z Poznańskiej komunikacji miejskiej.

 

Halluxmed Klinika Ortopedyczna chirurgii, stopy i kolana to jedna z najbardziej renomowanych klinik ortopedycznych w okolicy Poznania. W budynku kliniki znajdują się przychodnie oraz oddziały szpitalne. Pacjenci mogą korzystać z opieki poradni Schorzenia stopy, Schorzenia stawu skokowego, Schorzenia stawu kolanowego, Artroskopii stawów. Szpital natomiast świadczy usługi związane z diagnostyką, zabiegami i opieką nad pacjentami z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, radiologii i diagnostyki obrazowej, chirurgii naczyniowej i chirurgii plastycznej. Wyspecjalizowani medycy mają niezwykle bogate doświadczenie w leczeniu deformacji przodostopia, a także uszkodzeń więzadła kolanowego, czy uszkodzonej łękotki. Opieka medyczna jest świadczona w nowoczesnym, bardzo dobrze wyposażonym budynku w trybie stacjonarnym oraz całodobowym, a także ambulatoryjnym. Wykwalifikowany personel szpitala bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach dzięki czemu nieustannie podnosi swoje kompetencje, co w połączeniu z nowoczesnym sprzętem medycznym znajdującym się w zasobach Kliniki zapewnia opiekę na najwyższym możliwym poziomie.

 

Hotel Włoski to wyjątkowy hotel w centrum Poznania. Nocleg w korzystnej cenie umożliwi komfortowy wypoczynek dla każdego z pacjentów pobliskich placówek medycznych oraz rodzin pacjentów będących klinikach na oddziałach całodobowych. Dzięki usłudze Room Services, każdy może otrzymać przepyszne śniadanie lub znakomity obiad, kolację, czy deser bezpośrednio do pokoju, nie wychodząc z niego.Serdecznie zapraszamy.