Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Hospicjum Palium os. Rusa 55 Poznań

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu Oddział os. Rusa 55 Poznań -Hospicjum Palium

Jedną z największych placówek medycznych znajdujących się na terenie Poznania jest Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu. Szpital funkcjonuje dzięki pracy wielu oddziałów, w tym także znajdującego się we wschodniej części Poznania, w dzielnicy Chartowo na os. Rusa 55. Jest to miejsce oddalone od Hotelu Włoskiego Poznań o ok. 12 min. drogi samochodem lub ok. 25 min drogi komunikacją miejską.

 

Oddział Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu znajdujący się na os. Rusa 55 to część Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego działającego na terenie stolicy Wielkopolski pod patronatem Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej. Szpital zajmuje się opieką paliatywną oraz prowadzeniem specjalistycznych poradni. W placówce działają takie poradnie jak Chirurgii Ogólnej (Leczenia Ran), Leczenia Bólu Przewlekłego, Medycyny Paliatywnej, Chirurgii Ogólnej, Geriatryczna oraz Ośrodek Rehabilitacji Dziennej. Szpital świadczy usługi na terenie placówki, a także prowadzi Hospicjum Domowe, w ramach którego medycy sprawują opiekę nad osobami znajdującymi się poza placówką. Profesjonalna kadra medyków oraz wolontariuszy każdego dnia zapewnia pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Co więcej, na terenie placówki organizowane są niezwykłe wydarzenia takie jak wernisaże czy kameralne koncerty. Pracownicy placówki są bardzo zaangażowani w liczne akcje społecznościowe oraz programy społeczne zarówno na szczeblu lokalnym oraz ogólnokrajowym.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia dogodny dojazd do miejsc znajdujących się wokół centrum miasta. Całodobowa recepcja z dostępem do serwisu kawowego oraz piękna okolica przepełniona parkami miejskimi umożliwi Państwu znalezienie miejsca na chwilę spokoju i wypoczynku po podróży.