Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Hotel Poznań blisko AlligoDent Klinika Poznań

AlligoDent Klinika Poznań

 

Klinika AllgioDent zajmująca się szeroko pojętymi usługami stomatologicznymi znajdująca się w centrum Miasta Poznania. Klinika znajduję się w nowoczesnym budynku przy ul. Maratońskiej 3a/1 nieopodal Hotelu Włoskiego Poznań. Droga z hotelu do kliniki zajmuje ok. 1 minuty samochodem lub 1 minuty spacerem.

 

AllgioDent to klinika, w której wykwalifikowani specjaliści wykonują zabiegi w takich dziedzinach jak implantologia, protetyka, chirurgia, stomatologia estetyczna, endodoncja, ortodoncja, periodontologia, choroby przyzębia, stomatologia zachowawcza, w tym także zajmują się leczeniem ubytków oraz leczeniem kanałowym. Co więcej, w klinice wykonywane są liczne badania diagnostyczne takie jak tomografia komputerowa, radiowizjografia, a także wykonywane są zdjęcia pantomograficzne. Liczne grono stomatologów z różnymi specjalnościami nie tylko prowadzi konsultacje, ale także wykonuje zabiegi i prowadzi diagnostykę każdego z pacjentów.

Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się w sąsiedztwie AllgioDent Kliniki. Winda znajdująca się w hotelu ułatwi poruszanie się po obiekcie osobom po zabiegach medycznych, a dzięki bogatej ofercie dań w bufecie śniadaniowym oraz w hotelowej restauracji każdy gość znajdzie coś dla siebie. W hotelu jest także możliwość zamawiania dań do pokoi, jest to bardzo ważne dla pacjentów po zabiegach.

 

Recepcja czynna 24 godziny na dobę jest bardzo ważna dla pacjentów po zabiegach ponieważ zawsze może wezwać potrzebną pomoc lub zamówić taksówkę, która zawiezie pacjenta do kliniki.