Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Hotel Poznań Spa Hotel Poznań Włoski

Gardens Spa Poznań

 

Gardens SPA znajduję się przy ul. Maratońskiej 3b/1 i jest to centrum piękna oraz relaksu w samym sercu Poznania. Spa znajduje się w sąsiedztwie Hotelu Włoskiego Poznań zaledwie pół minuty drogi samochodem lub 1 minuta spacerem.

 

Gardens SPA Poznań to miejsce gdzie szerokie grono specjalistów zadba o każdego z odwiedzających z klientów. Bogata oferta umożliwia znalezienie zabiegu dla siebie każdemu, nawet bardzo wymagającemu klientowi. Spa oferuje zabiegi na twarz, liczne kompleksowe zabiegi na ciało, a także jego poszczególne części, w tym także dłonie i stopy, a także masaże. Specjaliście SPA Gardens wykonują zabiegi dedykowane kobietom, w tym również kobietom w ciąży lub kobietom, które właśnie zostały mamami, również ma specjalną ofertę dla mężczyzn. W skład zespołu Spa wchodzą wykwalifikowane masażystki i również kosmetyczki, dlatego w gabinecie można wykonać makijaż permanentny i inne zabiegi z dziedziny beauty.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób odwiedzających Poznań w celach rekreacyjnych oraz wypoczynkowych, a także w celach związanych z zabiegami zdrowotnymi. Winda w hotelu ułatwia poruszanie się po obiekcie, a komfortowe pokoje z dużym i wygodnym łóżkiem umożliwiają regenerację i odpoczynek po każdym zabiegu.