Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Hotel Poznań Włoski obok Multikina 51 Poznań

Multikino 51

 

Multikino 51 w Poznaniu to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc rozrywkowych w Poznaniu. Kino znajduję się przy ul. Królowej Jadwigi 51, czyli niecałą minutę drogi samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 2 minuty drogi spacerem. Dzięki możliwości pozostawienia samochodu na parkingu hotelowym mogą Państwo udać się do kina bez zmartwień o znalezienie miejsc parkingowych.

 

Kino to zostało otwarte w 1998 r. i było to pierwsze miejsce otwarte w ramach sieci ,,Multikino” w Poznaniu i pierwszy multikompleks w Poznaniu. Na terenie kina można nie tylko obejrzeć największe hity z kinowego repertuaru, ale również obejrzeć doskonałe musicale, koncerty, opery, sztuki teatralne oraz baletowe. W kinie organizowane są festiwale kinowe, maratony filmowe, a także szczególne produkcje dla szkół i przedszkoli w ramach międzynarodowych programów. Jest to zdecydowanie obiekt wart uwagi wśród obiektów znajdujących się w centrum miasta Poznania.

 

Multikino 51Poznań to miejsce, które warto odwiedzić podczas pobytu w Poznaniu. Jest to miejsce, które zdecydowanie urozmaici pobyt w mieście, w tym także pobyt w Hotelu Włoskim Poznań. Recepcja czynna całodobowo ułatwi dostosowanie pobytu każdego z gości do zróżnicowanych godzin wyświetlanych produkcji, czy organizowanych wydarzeń i maratonów, w tym także tych odbywających się w godzinach nocnych.