Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika chirurgii dr Sławomir Stępniewski Poznań Jugosłowiańska 75

Klinika chirurgii plastycznej dr Sławomir Stępniewski Poznań Jugosłowiańska 75

 

Specjalistyczna Klinika chirurgii plastycznej i ogólnej dr Sławomir Stępniewski znajduję się w Poznaniu przy ul. Jugosłowiańskiej 75. Jest to miejsce 15 min. drogi samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań oraz 30 min. drogi korzystając z poznańskiej komunikacji miejskiej.

 

Specjalistyczna Klinika dr Sławomira Stępniewskiego to renomowana Poznańska placówka medyczna, w której dr Sławomir Stępniewski zajmuje się usługami związanymi z szeroko pojętą chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Dzięki wieloletniej praktyce, doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach z dbałością zajmuję się opieką nad swoimi pacjentami. W klinice świadczona jest indywidualna opieka medyczna, która obejmuje także diagnostykę. W ofercie Kliniki można wyróżnić usługi i zabiegi twarzy, sylwetki, piersi, ginekologii estetycznej dla kobiet. W klinice jest także oferta dla mężczyzn obejmująca swoim zakresem zabiegi laserowe, plastykę oraz korektę poszczególnych części ciała, zabiegi laserowe, zabiegi związane z implantologią czy dermabrazję. Wykwalifikowany personel z dbałością i troską podchodzi do opieki nad każdym przyjętym pacjentem, dzięki czemu usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Klinika korzysta także z nowoczesnego i innowacyjnego sprzętu medycznego.

 

Zatrzymując się w hotelu w centrum Poznania polecamy wybrać Hotel Włoski Poznań. Jest to miejsce położone w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta, obok Starego Browaru. Wygodne i komfortowe wyposażenie pokoi umożliwi wypoczynek i regenerację po przebytych zabiegach, czy wizytach lekarskich. Dzięki usłudze dostępnej Room Services hotel może zapewnić pyszne śniadania, obiady oraz kolację bez wychodzenia z pokoju. Uśmiechnięty i pomocny personel zadba o Państwa. Zapraszamy