Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika Estetyki Ciała dr Jankowiak Poznań Margonińska 22

NZOZ Klinika Estetyki Ciała dr Jankowiak

 

Klinika Estetyki Ciała dr Waldemar i Adama Jankowiak znajduję się w Poznaniu przy ul. Margonińskiej 22. Placówka medyczna na Poznańskich Jeżycach położonej wzdłuż ulicy Dąbrowskiego. Jest to ok. 15 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 15 min. komunikacją miejską.

 

Klinika Estetyki Ciała pod przywództwem dr Waldemara i Adama Jankowiak to wyspecjalizowana placówka medyczna, która działa w formie Niepublicznego Zakładu Opieki. Specjaliści zajmują się przede wszystkim szeroko pojętym dbaniem o zdrowie i urodę swoich pacjentów. Placówka od lat prowadzi kompleksowe, specjalistyczne leczenie, które w szczególności obejmuje opóźnienia oraz profilaktykę procesów wpływających na starzenie się ciała oraz jego pielęgnację, zabiegi korekcyjne, dermochirurgiczne, w tym także usuwanie defektów estetycznych i towarzyszących im chorób. Zabiegi są wykonywane przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy z dbałością zachowują wszelkie normy i standardy medyczne. Wśród zakresu pracy kliniki można wyróżnić medycynę estetyczną, pielęgnację urody, pakiety SPA oraz chirurgię plastyczną. Co więcej, kadra medyków z placówki nieustannie poszerza swoje kompetencje i bierze udział w licznych konsyliach i sympozjach naukowych, co wpływa na wdrażanie najlepszych innowacyjnych metod leczenia.

 

Nowoczesne pokoje, uśmiechnięty i pomocny personel pomoże w wypoczynku i regenerację przed, a także po odbytych zabiegach oraz wizytach lekarskich. Co więcej, w hotelowej ofercie znajduję się oferta przepysznych śniadań, w których nie zabraknie dań dla osób na specjalistycznej diecie. W menu śniadaniowym znajdują się dania dla wegan, wegetarian, czy osób nie spożywających glutenu bądź laktozy. Zapraszamy do Hotelu Włoskiego Poznań Centrum.