Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika Grunwaldzka Poznań Grunwaldzka 324

Klinika Grunwaldzka ul. Grunwaldzka 324

 

Klinika Grunwaldzka to wyspecjalizowana placówka medyczna znajdująca się w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 324, w południowo-zachodniej części Poznania. Szpital położony jest na Poznańskim Junikowie zaledwie 15 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań, bądź 30 min. drogi autem tramwajem, ruszając bezpośrednio z przystanku znajdującego się w pobliskim sąsiedztwie od hotelu.

 

Klinika Grunwaldzka ma swoją siedzibę przy ul. Grunwaldzkiej 324 i jest to placówka prowadząca przede wszystkim oddziały szpitalne. Wśród wielu specjalizacji należy wyróżnić, że wykwalifikowani medycy sprawują opiekę nad pacjentami poprzez pracę Oddziału Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Dziecięcej, Oddziału Chirurgii Ręki, Chirurgii Plastycznej, Ortopedii, Oddziału Ortopedii Dziecięcej oraz Oddziału Urologii. Doświadczeni lekarze od lat dbają o zdrowie pacjentów, a dzięki połączeniu innowacyjnych technik leczenia z nowoczesnym sprzętem medycznym. Klinika świadczy kompleksowe usługi opieki zdrowotnej również w systemie całodobowym. Leczenie w placówce jest dostosowane do potrzeb pacjentów i odbywa się w ramach hospitalizacji lub leczenia zabiegowego. Każdy z lekarzy przyjmuje w poradni, do której można udać na konsultację lekarską, dzięki czemu każdy z pacjentów ma zapewnioną opiekę w pełnym zakresie.

 

Hotel Włoski Poznań znajduję się w centrum miasta i jest świetnym miejscem dla osób odwiedzających stolicę Wielkopolski. Duży parking znajdujący się na dziedzińcu hotelu oraz lobby z kawą i herbatą umili podróż każdemu z gości, a dzięki całodobowej pracy hotelowej recepcji pobyt w hotelu może zostać dostosowany do godzin planowanych zabiegów i wizyt lekarskich. Po zabiegu można wypoczywać w hotelowym pokoju, personel może dostarczyć wszystkie posiłki wprost do pokoju Gościa.