Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika Grunwaldzka Poznań ul. Ząbkowicka 4/6

Klinika Grunwaldzka Poznań ul. Ząbkowicka 4/6

 

Klinika Grunwaldzka to wyspecjalizowana placówka medyczna znajdująca się w Poznaniu przy ul. Ząbkowickiej 4/6 (tuż przy ul. Namysłowskiej), w południowo-zachodniej części Poznania. Szpital położony jest na Poznańskim Junikowie zaledwie 15 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań, bądź 25 min. drogi autem tramwajem, ruszając bezpośrednio z przystanku znajdującego się w pobliskim sąsiedztwie hotelu.

 

Nowoczesna Klinika Grunwaldzka działa przy pomocy oddziału znajdującego się przy ul. Ząbkowickiej. W placówce usługi są świadczone poprzez pracę specjalistycznych gabinetów, pracowni RTG, pracowni USG, laboratorium analitycznego oraz profesjonalnej sali rehabilitacyjnej. Na terenie placówki doświadczona kadra lekarzy przyjmuje pacjentów w przychodniach wyspecjalizowanych w takich dziedzinach medycyny jak chirurgia, chirurgia ręki. chirurgia plastyczna ginekologia, endokrynologia, gastroenterologia, urologia, hepatologia, ortopedia, ortopedia dziecięca. Na terenie przychodni można udać się na wizytę także do psychologa, dietetyka oraz fizjoterapeuty, który prowadzi kompleksową rehabilitację dla każdego z pacjentów. Doświadczona kadra medyków pracujących w Klinice Grunwaldzkiej dokładają wszelkich starań, aby ich pacjenci wrócili do pełni zdrowia oraz sprawności fizycznej. Kompleksowość świadczonych usług jest wspierana przede wszystkim przez nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który jest wykorzystywany przez wykwalifikowaną kadrę medyków. Pacjenci mogą korzystać z opieki medycznej poprzez wizyty na konsultacjach, korzystanie z usług diagnostycznych, a także poprzez doraźne leczenie zachowawcze. Klinika Grunwaldzka to znakomita placówka medyczna znajdująca się na terenie Poznania.

 

Hotel Włoski to miejsce dostosowane do pobytów gości, którzy odwiedzają Poznań w celach związanych z planowanymi wizytami czy zabiegami medycznymi. Zawsze pomocny personel zadba o komfort pobytu każdego z gości. Kucharze z chęcią dostosują serwowane dania do indywidualnych potrzeb gości, zgodnie z zaleceniami lekarzy, czy dietetyków.