Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika Kolasiński Hair Clinic Poznań Swarzędz Staszica 20

Klinika Kolasiński Hair Clinic Poznań Swarzędz ul. Staszica 20a

 

Klinika Kolasiński Hair Clinic Poznań znajduję się w Swarzędzu przy ul. Staszica 20a. Swarzędz to miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Poznaniem. Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się w centrum Poznania, z którego sprawnie można dojechać do pobliskich miejscowości. Droga do Swarzędza zajmuje ok. 15 min. drogi autem, 14 min. pociągiem bądź 25 min drogi komunikacją miejską.

 

Klinika Kolasiński Hair Clinick to klinika medyczna, w której od wielu lat świadczone są usługi w dziedzinie chirurgii plastycznej oraz ogólnej. Jest to placówka w której usługi są świadczone w formie indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej. Początkowo wykwalifikowani lekarze słynęli przede wszystkim kwestiami związanymi z włosami oraz łysieniem. Jednakże obecnie doświadczona kadra lekarzy wykonuje wszystkie zabiegi z dziedzin chirurgii estetycznej, ponadto można korzystać z zabiegów ortopedii, chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz dermatochirurgii. Zabiegi są wykonywane doraźnie w gabinetach, a także przy stałym pobycie w klinice, gdzie pod czujnym okiem troskliwej kadry każdy z pacjentów wraca do pełni sił po wykonanym zabiegu. Co więcej, w Klinice można korzystać z usług i wsparcia psychoterapeutów. Jednym z priorytetów medyków z Kliniki Kolasiński jest poszerzanie wiedzy o nowych możliwościach i metodach leczenia, aby nieustannie się rozwijać zapewniając tym samym opiekę na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to idealne miejsce dla osób odwiedzających okolice stolicy Wielkopolski ze względu na planowane wizyty czy zabiegi medyczne. Hotelowe pokoje umożliwią każdemu z gości wypoczynek i regenerację. Co więcej, dzięki usłudze Room Services każdy z gości może zjeść śniadania oraz pyszne dania z hotelowej restauracji Italii bez wychodzenia z pokoju.