Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika Medycyny Estetycznej Sebastian Kuczyński Umultowska 43 Poznań

Klinika Medycyny Estetycznej dr Sebastian Kuczyński Umultowska 43 Poznań

 

Klinika Medycyna Estetycznej dr Kuczyński to placówka specjalizująca się w medycynie estetycznej zlokalizowana przy ul. Umultowskiej 43 Poznań. Klinika znajduję się w północnej części miasta, na tzw. Poznańskim Umultowie. Jest to ok. 25 min. drogi autem lub ok. 45 min. drogi autobusem od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Klinika Medycyny Estetycznej na czele z doktorem Sebastianem Kuczyńskim, który lokalnie słynie z profesjonalizmu w swoim fachu. Specjaliści zajmują się opieką w zakresie szeroko pojętej medycyny estetycznej, dzięki której pacjenci mogą zadbać o swoje zdrowie oraz urodę. Lekarze pracujący w klinice zajmują się zabiegami poszczególnych części ciała, ale również całego ciała. Kompleksowe usługi świadczone są przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii i nowoczesnych sprzętów, co umożliwia prowadzenie opieki oraz diagnostyki na najwyższym poziomie, a doświadczenie i dbałość o pacjenta zapewniają komfort leczenia.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce idealne dla osób znajdujących się w Poznaniu ze względu na planowane zabiegi bądź wizyty lekarskie. Nowoczesne pokoje z licznymi udogodnieniami i komfortowy wypoczynek idą w parze z pomocną obsługą i dostosowaniem pobytu gości do ich indywidualnych preferencji. Wszystkie posiłki z hotelowej restauracji można zamawiać wprost do pokoju. Zapraszamy