Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika okulistyczna Optegra Poznań Wenecjańska 8

Klinika okulistyczna Optegra Poznań Wenecjańska 8

 

Klinika okulistyczna Optegra to jedna z najstarszych klinik ogólnopolskich, która swój oddział prowadzi również w centrum pięknego miasta Poznania. Klinika znajduję się przy ul. Wenecjańskiej 8, na terenie Poznańskiego Starego Miasta, nieopodal rynku. Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się w sercu Poznania, zaledwie ok. 7 min. drogi samochodem lub ok. 15 min. drogi komunikacją miejską od kliniki. Między Hotelem Włoskim a kliniką znajduję się nadwarciańska ścieżka Wartostrada, która jest dobrą alternatywą dla osób lubiących spacery.

 

Klinika okulistyczna Ortegra Poznań to renomowana klinika ze stolicy Wielkopolski. Od lat wykwalifikowani specjaliści działający w szeregach Ortegi pomagają i dbają o pacjentów z problemami ze wzrokiem. Pionierzy zabiegu usuwania zaćmy metodą fakoemulsyfikacji oraz laserowej korekcji wzroku przy wykorzystaniu innowacyjnego lasera femtosekundowego. Na co dzień zajmują się pomocą w przywracaniu ostrego i komfortowego widzenia poprawiając tym samym jakość i komfort życia. Zespół specjalistów kliniki Ortega świadczy bardzo szeroki zakres usług związanych z okulistyką, prowadzą również całościową diagnostykę niezbędną do podjęcia skutecznego leczenia, terapię zachowawczą, a także wykonują nowoczesne zabiegi okulistyczne przeprowadzane w ramach chirurgii jednego dnia tj. laserowa korekta wzroku, operacja zaćmy czy program lekowy ADM.

 

Wybierając nocleg w Poznaniu idealnym miejscem jest Hotel Włoski Poznań. Jest to hotel w samym centrum miasta. Świetna oferta hotelu to dobra lokalizacja, komfortowe warunki i również dbałości o każdego gościa odwiedzającego Poznań. Duży parking na hotelowym dziedzińcu każdorazowo ułatwia podróż osobom poruszającym się samochodami. Pyszne śniadania i dania restauracyjne są idealnym dopełnieniem udanego pobytu. Zapraszamy