Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Klinika Złotowska Poznań Złotowska 63

Klinika Złotowska Poznań

 

Klinika Złotowska to nowoczesna placówka medyczna położona w Poznaniu przy ul. Złotowskiej 63. Klinika znajduję się we wschodniej części miasta, na tzw. Poznańskim Grunwaldzie. Jest to ok. 20 mi.n drogi autem lub ok. 45 min. drogi korzystając z komunikacji miejskiej od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Klinika Złotowska to placówka medyczna specjalizująca się w medycynie plastycznej. Obiekt, w którym przyjmowani są pacjenci jest przystosowany do wizyt osób niepełnosprawnych, a ponadto nowoczesne i przytulne wnętrza zapewniają komfort pobytu. Kadra medyków jest wysoce wyspecjalizowana w takich dziedzinach medycyny jak chirurgia plastyczna, chirurgia rekonstrukcyjna, chirurgia estetyczna, a także w zakresie chirurgii onkologicznej i naczyniowej. Zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej to głównie toksyna botulinowa, wolumetria twarzy, osocze bogatopłytkowe, skinpen. W zakresie medycyny plastycznej wykonywane są zabiegi chirurgii plastycznej, twarzy, piersi, sylwetki, chirurgii intymnej, a także zabiegi chirurgiczne dla mężczyzn. Specjaliści odpowiedzialni za zabiegi w dziedzinie chirurgii naczyniowej przeprowadzają zabiegi związane z łagodzeniem lub usuwaniem żylaków, skleroterapią oraz miniflebektomią czuwając tym samym nad osobami, które zmagają się z niewydolnością żył. Szeroka kadra medyków z Kliniki Złotowskiej nieustannie dba o zapewnienie pacjentom dobrej opieki i komfortowych warunków pobytu.

 

Hotel Włoski Poznań to przytulne, komfortowe miejsce w Poznaniu oferujące nowoczesne pokoje. Uprzejma i troskliwa obsługa dba o każdego z gości odwiedzających hotel. Duży i przestronny parking znajdujący się na dziedzińcu budynku umożliwia swobodny dojazd i komfort podróży. Szerokie korytarze i winda umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie osobom po przebytych zabiegach czy operacjach.Zapraszamy