Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

KRS Poznań – Krajowy Rejestr Sądowy w Poznaniu

Sąd Rejonowy Poznań – Krajowego Rejestru Sądowego KRS

 

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu rozpatrujący sprawy z zakresu Krajowego Rejestru Sądowego, a także Rejestru Zastawów dla Miasta Poznania znajduję się przy ul. Chlebowej 4/8. Siedziba znajduję się ok. 10 minut samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań,  przed Sądem znajduję się parking, na którym bez problemu można swobodnie pozostawić samochód. Do Sądu można także wygodnie dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej, a dokładniej z autobusu odjeżdżającego z Poznańskiego Ronda Śródka.

 

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda prowadzi Rejestr Zastawów Sądowych właściwy dla Poznania i okolic. Oznacza to, że wydział znajdujący się na ulicy Chlebowej rejestruje zabezpieczenia wierzytelności w postaci ustanowienia zastawu na rzeczach ruchomych, czy zwierzętach. W budynku Sądu znajduję się także Krajowy Rejestr Sądowy, czyli tzw. KRS. Jest to wydział sprawujący pieczę nad sprawami rejestrowymi przedsiębiorców oraz spółek, stowarzyszeń, fundacji, organizacji społecznych, publicznych zakładów opieki społecznej, czy także niewypłacalnych dłużników. W czytelni akt można zapoznać się z aktami spraw danego podmiotu, złożyć stosowne dokumenty w biurze podawczym, udać się na dyżur do przewodniczącego wydziału, czy uzyskać niezbędne informację w biurze obsługi interesanta.

 

Hotel Włoski Poznań Centrum to idealne miejsce dla osób odwiedzających Poznań w celach służbowych i turystycznych. Całodobowa recepcja umożliwia  zameldowanie się o dowolnej porze dnia lub nocy. Hotel Poznań Włoski zaprasza na najlepsze śniadania w mieście.