Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Mandala Beauty Clinic Poznań Zofii Nałkowskiej 59/U3

Mandala Beauty Clinic Poznań Zofii Nałkowskiej 59/U3

 

Mandala Beauty to profesjonalna klinika piękna i urody znajdująca się w Poznaniu przy ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3. Miejsce położone jest w Poznańskiej dzielnicy Jeżyce zaledwie 15 min. drogi autem lub 30 min komunikacją miejską od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Mandala Beauty Clinic to zespół specjalistów od lat zajmujących się dbaniem o urodę i zdrowie swoich pacjentów. Wykwalifikowany zespół zajmuje się zabiegami w takich dziedzinach jak transplantologia włosów, ginekologia estetyczna, medycyna estetyczna, dermatologia, dietetyka, a także leczenie otyłości i żylaków, chirurgia plastyczna dla mężczyzn, chirurgia szczękowa, usuwanie makijażu permanentnego, leczenie nadpotliwości, przepukliny brzusznej, piersi, sylwetki oraz twarzy. Klinika specjalizuje się także w leczeniu przy użyciu kosmetyków ZO Skin dr Obagi. Szef zespołu dba o nieustanne poszerzanie kompetencji własnych, ale również wszystkich pracowników, co owocuje świadczeniem usług na najwyższym poziomie przy pomocy nowoczesnych i innowacyjnych technik oraz sprzętu.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób odwiedzających Poznań w celach związanych z zadbaniem o swoje ciało i zdrowie. Winda znajdująca się w hotelu ułatwi poruszanie się każdemu z hotelowych gości, a urozmaicone menu śniadaniowe umożliwi dostosowanie posiłków do rozmaitych diet związanych z zaleceniami lekarskimi.