Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

MediArt Clinic Poznań Idzikowskiego 4

MediArt Clinic Poznań Idzikowskiego 4

 

MediArt Clinic to lokalna klinika piękna i urody znajdująca się w Poznaniu przy ul. Idzikowskiego 4. Jest to miejsce znajdujące się na Poznańskich Jeżycach oddalone od Hotelu Włoskiego Poznań ok. 20 min. drogi samochodem lub ok. 30 min. drogi komunikacją miejską.

 

MediArt Poznań to klinika specjalizująca się w medycynie estetycznej, w której kadra profesjonalistów dba o znalezienie punktu równowagi między ciałem a marzeniami o idealnym wyglądzie. W klinice można skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, modelowania, kosmetologi, stomatologii oraz ginekologii. Klinika oferuje szeroką gammę zabiegów w zakresie dbałości o twarz, skórę głowy, zęby, ciało, a także okolice intymne. Zabiegi i konsultację są przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów, którzy świadczą pomoc przy pomocy nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce w samym centrum Poznania. Troskliwy i życzliwy personel przygotowuje oferty pobytu indywidualnie dostosowane do preferencji gości. Całodobowo czynna recepcja umożliwi dostosowanie zameldowania i wymeldowania do potrzeb każdego z gości, a w razie pytań udzieli odpowiedzi o każdej porze. Osoby po zabiegach medycznych mogą zamawiać posiłki do pokoi, z szerokiej gamy dań również wegeteriańskich i wegańskich.