Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Onko Team Diagnostyka Poznań Chwaliszewo 72A/5 – Noclegi

Onko Team Diagnostyka, Gabinety Lekarskie Poznań Chwaliszewo 72A/5

 

Gabinety lekarskie Onko-Team to wyspecjalizowana placówka medyczna znajdująca się w Centrum na Poznańskim Chwaliszewie. Klinika jest oddalona od Hotelu Włoskiego Poznań o ok. 7 min. drogi samochodem lub ok. 20 min. drogi komunikacją miejską. Chwaliszewo znajduję się między Poznańskim Starym Rynkiem a nabrzeżem rzeki Warty w przepięknej okolicy Poznańskiego Starego Miasta.

 

Onko-Team Diagnostyka, Gabinety Lekarskie to placówka medyczna, w której lekarze prowadzą szeroko pojętą diagnostykę oraz leczenie, w tym leczenie operacyjne chorób onkologicznych. Dokładna i sprawnie wykonana diagnostyka umożliwia zapewnienie niezwłocznej opieki i podjęcia działań związanych z leczeniem. Wykwalifikowany i doświadczony personel zajmuje się chirurgią onkologiczną, diagnostyką obrazową i diagnostyką inwazyjną chorób nowotworowych. Nowoczesne i wysokiej jakości sprzęty umożliwiają wykonanie badań ultrasonograficznych, mammograficznych, tomosyntezy oraz mammografii z CESM, ponadto w Gabinecie jest wykonywana biopsja oraz zabiegi związane z usuwaniem zdiagnozowanych nieprawidłowości. Na terenie placówki znajduję się nowoczesny blok operacyjny. Prężnie działająca kadra medyków zapewnia kompleksową opiekę każdemu z przyjętych pacjentów, a dzięki sprawnie podejmowanym działaniom lekarze mają możliwość zapobiegania wielu następstwom i dobierania najlepszej indywidualnej drogi leczenia dla każdego z przyjętych pacjentów. Onko-Team Diagnostyka, Gabinety Lekarskie to ważne miejsce na mapie Poznania w dziedzinie medycyny onkologicznej.

 

Podczas pobytu związanego z zadbaniem o zdrowie swoje bądź najbliższych warto zatrzymać się w Hotelu Włoskim będącym jednym z hoteli zlokalizowanych w centrum miasta Poznania. Na dziedzińcu hotelu znajduję się duży parking, a w budynku można korzystać z windy, która ułatwi poruszanie się po budynku i zapewni komfort poruszania się po obiekcie.