Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Ortop Poliklinika Poznań, ul. Umińskiego 21a – Noclegi

Ortop Poliklinika Poznań, ul. Umińskiego 21a

 

Ortop Poliklinika to placówka medyczna znajdują się w centrum miasta Poznania, przy ul. Umińskiego 21a. Klinika znajduje się na Poznańskiej Wildzie w pobliskim sąsiedztwie Hotelu Włoskiego Poznań. Droga z hotelu do Kliniki Ortop zajmuje ok. 5 min. drogi autem, 15 min. drogi autobusem lub 18 min. drogi spacerem.

 

Gabinet Ortopedyczny Ortop to placówka medyczna specjalizująca się w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów z rozmaitymi schorzeniami narządu ruchu, a w szczególności rzadkich wad i powikłań po uprzednim leczeniu. Wśród usług świadczonych przez wykwalifikowanych medyków można wyróżnić leczenie operacyjne, ortopedie rekonstrukcyjną, ortopedię i traumatologię, chirurgię ręki, osteopatię, reumatologie, pediatrię, nefrologię dziecięcą oraz endokrynologię. Pacjenci są pod również pod opieką specjalistów sprawujących opiekę w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji.  W klinice działa także pracownia USG oraz RTG. Zespół składa się przede wszystkim z wysokokwalifikowanych lekarzy specjalistów ortopedii, traumatologii, chirurgii ręki, radiologii, pediatrii, nefrologii dziecięcej, reumatologii i chorób wewnętrznych, endokrynologii. Ponadto, w kadrze specjalistów znajdują się trenerzy personalni, fizjoterapeuci oraz osoby zajmujące się terapią dziecięcą. Szeroki zakres świadczonych usług i nowoczesne wyposażenie kliniki zapewniają kompleksową opiekę dla każdego z przyjętych pacjentów.

 

Hotel Włoski Poznań znajduję się w pobliskim sąsiedztwie Kliniki. Tani hotel znajdujący się w samym sercu miasta Poznania umożliwi komfortowy i wygodny wypoczynek. Co więcej, dzięki bogatej ofercie wyposażenia wśród nie trzeba się martwić o kosmetyki oraz gadżetu użytku codziennego takie jak choćby szczoteczka do zębów czy grzebień do włosów, dzięki czemu można spokojnie wypoczywać po dniu pełnym wrażeń.