Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań – Noclegi – Hotel

Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań

Poznań, stolica Wielkopolski, jest miastem o bogatej historii, prężnie rozwijającym się centrum nauki i biznesu. To także miejsce, gdzie nowoczesna medycyna osiąga światowy poziom dzięki takim placówkom jak Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań. To idealne miejsce dla profesjonalistów medycznych, studentów oraz wszystkich, którzy poszukują specjalistycznej diagnostyki w sercu Polski.

Hotel Poznań

Stare Miasto Włoski, położony w malowniczym centrum miasta, oferuje luksusowe zakwaterowanie w bliskiej odległości do licznych atrakcji turystycznych, kulturalnych oraz Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań. Jest to idealna baza dla tych, którzy planują wizyty medyczne, ale również dla gości pragnących odkrywać historię i kulturę Poznania.

Luksusowe udogodnienia hotelu obejmują przestronny prywatny parking, co jest nieocenionym atutem w centrum miasta. Goście podróżujący samochodem docenią łatwość parkowania oraz bezpieczeństwo, które oferuje hotelowy parking, pozwalając na bezstresowe planowanie dnia, czy to w celach turystycznych, czy medycznych przy wizycie w Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań.

Śniadanie serwowane w formie bufetu zadowoli każdego gościa, oferując bogaty wybór dań gorących, zimnych, zdrowych opcji oraz lokalnych specjałów. To doskonały sposób, by rozpocząć dzień w Poznaniu, nabierając energii do pracy, zwiedzania czy kolejnych badań diagnostycznych. Restauracja hotelowa słynie z wyśmienitych posiłków, które łączą tradycję z nowoczesnością, idealnie komponując się z eleganckim i komfortowym wnętrzem hotelu.

Bliskość Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań jest kluczowym atutem dla osób odwiedzających Poznań w celach medycznych. Dostępność specjalistycznej opieki medycznej, połączona z komfortowym zakwaterowaniem, czyni Hotel Poznań Stare Miasto Włoski wyborem numer jeden dla pacjentów, ich rodzin oraz profesjonalistów medycznych.

Zapraszamy do Hotelu Poznań Stare Miasto Włoski, gdzie każdy pobyt jest synonimem luksusu, wygody i dostępu do najlepszych usług medycznych i kulturalnych w Poznaniu. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na konferencję, wizytę w Ośrodek Diagnostyki Obrazowej Poznań czy po prostu na weekend pełen atrakcji, nasz hotel zapewni Ci najwyższy standard usług, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 61 833 52 62
e-mail: info@hotelwloski.pl

 

Lub przez formularz poniżej.
    Firma Hotel Włoski skorzystała z subwencji finansowej udzielonej przez PFR