Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Proestetica Klinika dr Prager Poznań Słupska 31

Proestetica Klinika dr Prager Poznań Słupska 31

 

Proestetica dr Pragera to klinika znajdująca się w Poznaniu przy ul. Słupskiej 31. Placówka ta jest zlokalizowana ok. 25 min drogi autem od Hotelu Włoskiego w Poznaniu, w przepięknej dzielnicy tuż obok wspaniałego jeziora Kierskiego.

 

Proestetica Klinika Dr Prager to profesjonalna placówka zajmująca się działaniem związanym przede wszystkim z medycyną estetyczną. Szerokie grono lekarzy i specjalistów sprawujących opiekę nad pacjentami zajmuje się działaniem w takich gałęziach medycyny jak chirurgia estetyczna, ginekologia estetyczna, dermatologia, terapia włosów, modelowanie ciała, kosmetologia, a także laseroterapia. Zabiegi i konsultację są dedykowane kobietom, ale również mężczyznom. Prócz informacji uzyskiwanych podczas konsultacji każdy z pacjentów może poszerzać swoją wiedzę śledząc bloga prowadzonego przez specjalistów z kliniki, na którym znajdują się wpisy z informacjami o wielu metodach i zabiegach wykonywanych w klinice.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób, które przyjeżdżają do Poznania w celu zadbania o swoje zdrowie. Komfortowe i nowoczesne pokoje zapewniają swobodę podróży, a wygodne łóżko bezkonkurencyjnie pozwoli na wypoczynek po dniu spędzonym w klinikach zdrowia. Wyśmienite dania są serwowane również do pokoi hotelowych.