Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

RehaSport Poznań Górecka 30 – Medycyna Ruchu Poznań

RehaSport Poznań Górecka 30 – Medycyna Ruchu Poznań

 

Kliniki RehaSport Poznań znajdują znajduję się w Poznaniu, przy ul. Góreckiej 30. Jest to miejsce oddalone ok. 10 min drogi samochodem od Hotelu Włoskiego w Poznaniu lub ok. 25 min drogi komunikacją miejską.

 

RehaSport Poznań Górecka – Medycyna Ruchu Poznań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wyspecjalizowanych klinik w Polsce. Lokalnie kojarzy się przede wszystkim z troską o sportowców, jednakże specjaliści są wykwalifikowani wielu dziedzinach medycyny i zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki, bark, łokieć, ręka i nadgarstek, biodro, kręgosłup, stopa i staw skokowy, kolano, ortopedia dziecięca. Zasadniczym przedmiotem działalności jest opieka lekarzy ortopedów oraz fizykoterapeutów z profesjonalnym zapleczem sprzętów diagnostycznych. Klinika oferuje specjalne oferty dla sportowców uwzględniające uprawiane przez danego pacjenta sporty. W Poznaniu znajdują się oddziały poradni ortopedycznych, medycyny sportowej, a także ortopedii dziecięcej, a klinika jest przygotowana do pomocy zarówno dorosłym jak i młodszym pacjentom.

 

Hotel Włoski w Poznaniu to idealne miejsce dla osób przebywających w Poznaniu ze względu na zabiegi i wizyty lekarskie. Znajdujące się w hotelu winda oraz toaleta dostosowana do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich ułatwi codzienne poruszanie się po budynku osobom po zabiegach oraz operacjach medycznych, czy osobom będącym w trakcie rehabilitacji. Pyszne dania z restauracji hotelowej donosimy naszym gościom do pokoi, jest to duże ułatwienie podczas rehabilitacji lub przy problemach w poruszaniu się.

 

Pomocny personel dba o komfort odpoczynku. Lokalizacja w samym sercu Poznania 3 minuty pieszo od Starego Browaru pozwala miło spędzić czas rodzinom pacjentów RehaSport Poznań.