Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Sąd Apelacyjny w Poznaniu

Sąd Apelacyjny w Poznaniu

Sąd Apelacyjny w Poznaniu ma swoją siedzibę przy ul.Trójpole 2. Budynek znajduję się w północnej części Poznania. Można do niego dojechać bezpośrednio spod Hotelu Włoskiego Poznań tramwajem trasy Poznańskiej Pestki tj. Poznańskiego Szybkiego Tramwaju PST.

 

Poznański Sąd Apelacyjny rozpoznaje sprawy jako sąd drugiej instancji, zatem rozpoznaje środki zaskarżenia wniesione od orzeczeń Sądu Okręgowego miasta Poznania, Konina oraz Zielonej Góry. Rozpoznaje sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego, własności intelektualnej, a także z zakresu prawa karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prowadzeniem spraw dyscyplinarnych sędziów, sprawuje nadzór nad działalnością administracyjną podległych sądów, notariuszy oraz komorników sądowych. Sąd rozpatruje sprawy sporów toczących się na terenie całej Wielkopolski w bardzo szerokim zakresie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób odwiedzających Poznań w celach zarówno prywatnych jak i zawodowych, dlatego z przyjemnością personel ugości uczestników procesów prowadzonych przed Poznańskimi Sądami w tym także przed Sądem Apelacyjnym w Poznaniu, pełnomocników, świadków, czy innych osób stawiających się bezpośrednio w Sądzie. Pyszne śniadania, wygodne pokoje, a także dania serwowane w hotelowej restauracji zapewnią Państwu komfortowy podróży w stolicy Wielkopolski. Hotel Poznań Włoski jest blisko Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.