Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Sąd Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sąd  Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Wydział Rodzinny i Nieletnich 

Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Wydział Rodzinny i Nieletnich znajduję się w Poznaniu przy ul. Wawrzyniaka 40. Sąd ten znajduję się w odległości ok. 10 minut drogi Samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań lub ok. 15 min tramwajem, który zatrzymuje się na przystanku znajdującym się bezpośrednio w okolicy Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Budynek sądu wydziału rodzinnego dawniej był główną siedzibą Sądu Rejonowego dla dzielnic Grunwaldu i Jeżyc. Odrestaurowany koszarowiec stanowi obecnie jeden z ciekawszych obiektów na mapie Poznania. Budynek ten pełni funkcję siedziby Sądu przynajmniej od II połowy XX w. Obecnie Sąd ten rozpoznaje sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Oznacza to, że Wydział działający przy ul. Wawrzyniaka 40 rozpoznaje sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, postępowań w sprawach nieletnich, a także postępowań prowadzonych w stosunku do osób uzależnionych od alkoholu. Pozostałe sprawy właściwe dla Sądu Rejonowego Grunwald i Jeżyce są rozpoznawane przez Wydziały znajdujące się przy ul. Kamiennogórskiej 26.

 

Hotel Włoski Poznań usytuowany w centrum Poznania to wygodne miejsce dla uczestników spraw sądowych, świadków, a także pełnomocników. Dogodna lokalizacja, duży parking, całodobowa recepcja służy Państwu pomocą o każdej porze dnia i nocy. Hotel Włoski Poznań zaprasza na najlepsze śniadania w Poznaniu.