Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Sąd Okręgowy Poznań Hotel Poznań blisko sądu

Sąd Okręgowy Poznań

 

Sąd Okręgowy w Poznaniu znajduję się w Centrum Poznania przy ul. Hejmowskiego 2 zaledwie 10 min drogi Samochodem, lub 20 min spacerem od Hotelu Włoskiego Poznań. Budynek znajduję się w okolicy siedziby Poznańskiej Prokuratury, a także Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu oraz Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, aresztu śledczego, a także komisariatu Policji.

 

Sąd Okręgowy w Poznaniu ma swoją siedzibę przy ulicy, której patronem jest wybitny przedstawiciel Poznańskiej palestry Stanisław Hejmowski. Jeden z najnowocześniejszych budynków wymiaru sprawiedliwości w Polsce urządzony w stylu industrialnym mieści 48 sal sądowych i ok. 270 pomieszczeń biurowych. Rozpoznaje sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, a także z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, dodatkowo znajduję się w nim punkt Krajowego Rejestru Karnego. W Sądzie można złożyć stosowne pisma lub dokumenty w biurze podawczym, uiścić właściwe opłaty w kasie Sądu, uzyskać niezbędne informację o sprawie w biurze obsługi interesanta, przejrzeć akta sprawy w czytelni, czy wypić pyszną herbatę w sądowej kawiarni. Budynek Sądu zachwyca nie tylko designem, a także funkcjonalnością i komfortem.

 

Hotel Włoski Poznań z przyjemnością ugości  pełnomocników i świadków przyjeżdżających na rozprawy sądowe do Poznania. Przytulne pokoje w hotelu Włoski Poznań zapewnią Państwu możliwość wypoczynku po dniu pełnym obowiązków i zadań. Na dobry początek dnia zapraszamy na najlepsze śniadania w Poznaniu.