Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

 

Sąd Rejonowy dla Dzielnicy Grunwald i Jeżyce znajduję się przy ul. Kamiennogórskiej w zachodniej części Miasta. Droga z Hotelu Włoskiego Poznań zajmuje ok. 15 min samochodem,  można również bardzo łatwo dojechać tramwajem bezpośrednio z przystanku znajdującego się w pobliżu Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Sąd znajduję się w malowniczej okolicy tuż pod lasem Marcelińskim, którym można dojść spacerem do Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej, do Fortu VIIa, czy także do Instytutu Fizyki Molekularnej. Grunwaldzki Sąd Rejonowy rozpatruje sprawy właściwe dla mieszkańców dzielnic Grunwald i Jeżyce z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i nieletnich objęte jurysdykcją tego Sądu są rozpatrywane przez wydział znajdujący się nieopodal – przy ul. Wawrzyniaka. W budynku znajdują się wskazane wydziały, sale sądowe, biuro podawcze, w którym można złożyć stosowne dokumenty, czytelnia akt sądowych, a także biuro obsługi interesanta, gdzie można uzyskać niezbędne informacje o toczącej się sprawie.

 

Hotel Włoski Poznań to idealne miejsce dla uczestników procesów sądowych, pełnomocników, a także dla świadków. Duży parking znajdujący się na dziedzińcu Hotelu Włoskiego Poznań, linie tramwajowe biegnące w pobliżu Hotelu, a także odległość od dworca kolejowego jak i autobusowego (ok. 10 min pieszo, 5 min samochodem) z pewnością zapewnią Państwu komfort podróży. Zapraszamy do hotelu Włoskiego Poznań który jest blisko Sądu Rejonowego Poznań Grunwald i Jeżyce.