Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu

 

Hotel Włoski znajduję się w odległości ok. 15 minut spacerem od Sądu Rejonowego Poznań Stare Miasto w Poznaniu, który mieści się przy ul. Młyńskiej 1a. Droga z Hotelu Włoskiego do Sądu przez deptak przy ul. Półwiejskiej oraz przez Poznański Rynek zajmuje kwadrans spacerem samochodem można dojechać w 5 minut, osoby wybierające spacer mogą skorzystać z dużego parkingu znajdującego na dziedzińcu hotelu Włoskiego.

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, czyli jeden z 3 Sądów Rejonowych dla miasta Poznania znajduje się niedaleko Poznańskiej starówki w budynku dawnego Królewskiego Sądu Powiatowego. Budynek jest jednym z piękniejszych zabytków na mapie Poznania i powstał ok. 1905 roku w czasach, kiedy na terenie Poznania był zabór Pruski. Składa się z okazałego holu, pięknych witraży, a także zabytkowych sal sądowych. Obecnie w Sądzie  są rozpatrywane sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, rodzinnego, upadłości i restrukturyzacji, a także znajdują się w nim wydziały ksiąg wieczystych właściwe dla Poznania oraz okolicznych miejscowości. Mieszczą się w nim sale sądowe, sale poszczególnych wydziałów, czytelnia akt sądowych oraz jedyna czytelnia ksiąg wieczystych na terenie Poznania.

 

Hotel Włoski z dogodną lokalizacją to idealne miejsce dla uczestników sporów procesowych, pełnomocników, a także świadków biorących udział w sprawach. Uprzejma i zawsze pomocna obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół związany z odwiedzinami w celach zawodowych, czy prywatnych wspaniałego miasta Poznania.