Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Sąd Rejonowy Poznań Wydział Gospodarczy ul. Dożynkowa 9h

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu – Wydział Gospodarczy ul. Dożynkowa 9h

 

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu działa także przy pomocy Wydziału znajdującego się przy ul. Dożynkowej 9h. Sąd ten znajduję się w  budynku przy Dożynkowej 9h Poznań,  zaledwie 15 min drogi samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań. W pobliżu ul. Dożynkowej 9h znajduję się tzw. Poznańska Pestka czyli Poznański Szybki Tramwaj PST, którym także można podjechać bezpośrednio na przystanek znajdujący się ok. 3 min pieszo od  Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Poznaniu znajdujący się przy ulicy Dożynkowej 9h rozpatruje sprawy przedsiębiorców. Co to oznacza? Sąd ten orzeka we wszelkich sprawach, w których spór powstał w wyniku relacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, czy także w przypadku osób odpowiedzialnych za działania danego przedsiębiorstwa, nawet gdy nie prowadzą już danej działalności, czy nie są już osobami pracującymi w danym przedsiębiorstwie. W Sądzie znajdują się sale sądowe, sale przeglądowe akt, biuro podawcze, a także biuro obsługi interesanta, w którym możemy uzyskać niezbędne informację o danej sprawie. Co więcej, w budynku ma swoją siedzibę Poznańska Delegatura Najwyższej Izby Kontroli sprawująca pieczę nad działaniem lokalnych organów państwowych.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób odwiedzających Poznań  w celach rekreacyjnych i  zawodowych oraz biznesowych. Bezpłatna sieć WIFI dostępna na terenie całego hotelu Włoskiego, biblioteczka znajdująca się przy hotelowej recepcji oraz całodobowo dostępny komputer wraz z drukarką z pewnością ułatwią przygotowania do spotkań biznesowych oraz rozpraw sądowych odbywających się na terenie Poznania. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Włoskiego Poznań, który słynie z najlepszych śniadań w Poznaniu.