Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

SKIN-MEDIC Klinika Medycyny Estetycznej Złotowska 51B Poznań

SKIN-MEDIC Klinika Medycyny Estetycznej

 

SKIN-MEDIC Klinika Medycyny Estetycznej Poznań Złotowska 51B, placówka specjalizująca się w medycynie estetycznej zlokalizowana przy ul. Złotowskiej 51B Poznań. Klinika znajduję się we wschodniej części miasta, na tzw. Poznańskim Grunwaldzie. Jest to miejsce ok. 20 min. drogi samochodem lub ok. 45 min. drogi korzystając z komunikacji miejskiej od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Na działanie SKIN-MEDIC Kliniki Medycyna Estetycznej Poznań Złotowska 51B składa się zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat zajmują się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i opieką nad pacjentami zapewniając im komfortowe warunki. Doświadczeni eksperci pracujący w szeregach kliniki zajmują się działaniem z dziedziny medycyny estetycznej. W ofercie kliniki znajdują się nie tylko zabiegi, ale również diagnostyka i możliwość uczestnictwa w szkoleniach. Każdy z pacjentów podczas konsultacji ma wyznaczany indywidualnie plan zabiegów, opieki oraz dalszych zaleceń. W klinice jest prowadzony całodobowy doraźny dyżur dla pacjentów, aby w każdym czasie mogli uzyskać niezbędną pomoc. Wśród dużego wachlarzu usług świadczonych przez kadrę kliniki można wyróżnić przede wszystkim zabiegi medycyny estetycznej, peelingi medyczne, zabiegi laserowe, diagnostykę, chirurgię plastyczną oraz zabiegi dla mężczyzn. Ponadto, w klinice można zakupić specjalistyczne kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów znajdujących się pod opieką kadry SKIN-MEDIC. Ważnym elementem pracy kadry jest nieustanny rozwój zawodowy i dbałość o korzystanie z najlepszych sprzętów dostosowanych do każdego z zabiegów. Profesjonalizm, ciągły rozwój kadry zapewniają możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to hotel znajdujący się w centrum miasta Poznania. W spokojnym części Dolnej Wildy czeka na każdego z gości wyjątkowo pomocna obsługa, która jest do dyspozycji osób odwiedzających hotel przez 24h. Dzięki całodobowej pracy recepcji godziny pobytu mogą być dostosowane do umówionych wizyt i zabiegów, a komfortowy pokój pozwoli na odpoczynek i regenerację po powrocie z kliniki. Z przyjemnością możemy podać śniadanie i inne pyszne posiłki do pokoju gościa.

 

Zapraszamy