Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Solumed – Chirurgia Plastyczna Poznań Wyrzyska 18

Solumed – Chirurgia Plastyczna Poznań Wyrzyska 18

 

Solumed – Chirurgia Plastyczna to klinika znajdująca się w Poznaniu przy ul. Wyrzyska 18. Jest klinika medyczna położona na Poznańskich Jeżycach ok. 25 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Solumed Chirurgia Plastyczna Poznań Wyrzyska 18 to klinika medyczna, której zespół medyków wykorzystujących doświadczenie, wiedzę, możliwości technologiczne oraz innowacyjne metody technologiczne dba o zdrowie i piękno swoich pacjentów. Głównym przedmiotem działalności Solumedu jest chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna i flebologia. Szeroka gamma wykonywanych zabiegów obejmuje przede wszystkimi takie dziedziny medycyny jak chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, dermatologia oraz chirurgia naczyniowa. W trosce o zdrowie i dobro pacjentów w klinice są wykonywane zabiegi i operacje w zakresie korekcji nosa i uszu, powiększania piersi, plastyki brzucha, liposukcji laserowej, przeszczepu włosów, zabiegi odmładzające, operacje żylaków skleroterapie, usuwanie blizn i zmian skórnych, w tym także zabiegi związane z niedoskonałościami po przebytych urazach i chorobach. W klinice świadczone są usługi związane również z chirurgią ogólną oraz ortopedią. Najistotniejsza w pracy medyków Solumed jest fachowość połączona z profesjonalizmem, doświadczeniem i troską o pacjenta.

 

Hotel Włoski Poznań to kameralny, butikowy Poznański hotel w centrum miasta. Dzięki całodobowej obsłudze w recepcji godziny pobytu mogą być dostosowane do czasu podróży, a także do godzin zabiegów i wizyt lekarskich, co więcej w hotelowym lobby można przez całą dobę korzystać z serwisu kawowego. Pomocny uśmiechnięty personel, zadba o Państwa. Zapraszamy