Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Solumed Klinika Chirurgi Plastycznej Poznań Wyrzyska 18

Solumed Klinika Chirurgi Plastycznej Poznań Wyrzyska 18

 

Solumed Klinika Chirurgii Plastycznej znajdujące się w Poznaniu przy ul. Wyrzyska 18. Jest to miejsce oddalone ok. 20 min drogi autem od Hotelu Włoskiego. Do Kliniki można dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej.

 

Solumed Klinika to miejsce zajmująca się przede wszystkim chirurgią plastyczną. Miejsce w którym zdrowie i poczucie piękna każdego z pacjentów jest celem każdego z medyków. Klinika specjalizuje się przede wszystkim chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, ortopedią, flebologią, dermatologią, neurologią, neurochirurgią, laryngologią, a także badaniami klinicznym. Do kliniki można się udać także w celu wizyty związanej z medycyną pracy. Kompleksowe usługi są świadczone przez doświadczoną kadrę medyków, którzy korzystając z nowoczesnych narzędzi pomagają pacjentom osiągać coraz lepsze efekty w poprawie funkcjonowania swojego organizmu.

 

Hotel Włoski to miejsce znajdujące się centrum Poznania, tuż przy zjeździe z autostrady oraz tras szybkiego ruchu. Prócz świetnej lokalizacji jest do idealne miejsce na odpoczynek po podróży, ale również jest to idealne miejsce na odpoczynek po odbytych wizytach lekarskich czy zabiegach medycznych. Pomocny personel i pyszne dania w restauracji Italia dopełnią Państwa komfortu pobytu w hotelu.