Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Stadion Warta Poznań Droga Dębińska – Noclegi 

Stadion Warta Poznań Droga Dębińska

Poznań, perła Wielkopolski, to miasto o bogatej historii, znane z gościnności, wyjątkowej kultury oraz dynamicznego rozwoju. Z jego malowniczym Starym Miastem, fascynującym Ostrów Tumski oraz nowoczesnymi atrakcjami, takimi jak Malta czy tereny MTP, Poznań przyciąga zarówno turystów, jak i biznesmenów z całego świata. Miasto to jest również ważnym centrum sportowym, a Stadion Warta Poznań Droga Dębińska stanowi jedno z kluczowych miejsc na mapie sportowej Polski, będąc domem dla jednego z najstarszych polskich klubów piłkarskich – Warty Poznań.

Dla fanów sportu, uczestników wydarzeń oraz wszystkich odwiedzających Stadion Warta Poznań Droga Dębińska, Hotel Poznań Stare Miasto Włoski oferuje luksusowe warunki zakwaterowania. Położony w sercu miasta, hotel zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji Poznania, łącząc wygodę z elegancją i najwyższym standardem usług.

Przestronny prywatny parking to jedno z największych udogodnień hotelu, pozwalające gościom na bezproblemowe poruszanie się po mieście i dostęp do hotelu bez obaw o miejsce parkingowe. To szczególnie ważne dla tych, którzy przybywają do Poznania samochodem, planując odwiedzić stadion czy inne miejsca w mieście.

Rozpoczęcie dnia od pysznego śniadania w formie bufetu to najlepszy sposób na zebranie sił przed emocjonującym dniem. Hotel Poznań Stare Miasto Włoski serwuje bogate i zróżnicowane śniadania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości, dostarczając energii potrzebnej do zwiedzania, pracy lub kibicowania ulubionej drużynie na stadionie.

Po dniu pełnym wrażeń, hotelowa restauracja zaprasza na relaks i degustację wyśmienitych dań kuchni włoskiej i polskiej. Elegancka atmosfera, doskonała obsługa oraz menu, które zaspokoi gusty smakoszy, sprawią, że każda kolacja będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Wybierając Hotel Poznań Stare Miasto Włoski na czas pobytu związanego z odwiedzinami Stadion Warta Poznań Droga Dębińska, goście mogą liczyć na niezapomniany pobyt w jednym z najpiękniejszych miast Polski. Zapewniamy nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także łatwy dostęp do atrakcji sportowych i kulturalnych, które oferuje Poznań.

Zapraszamy do Poznania, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od historii i kultury, przez nowoczesne atrakcje, po sportowe emocje.

Hotel Poznań

Stare Miasto Włoski gwarantuje wygodny i luksusowy pobyt, stanowiąc idealną bazę do odkrywania wszystkiego, co najlepsze w mieście, w tym Stadionu.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 61 833 52 62
e-mail: info@hotelwloski.pl

 

Lub przez formularz poniżej.
    Firma Hotel Włoski skorzystała z subwencji finansowej udzielonej przez PFR