Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Stadion Warty Poznań, Warta Poznań

Stadion Warty Poznań

 

W sąsiedztwie Hotelu Włoskiego znajduję się Stadion Miejski Warty Poznań,   ok. 7 minut pieszo od stadionu spacerem i ok. 3 minuty samochodem.

 

Stadion Miejski, na którym rozgrywają się mecze Poznańskiej drużyny Warty Poznań znajduje się przy Drodze Dębińskiej, przez Poznaniaków nazywany Ogródkiem lub boiskiem bocznym Stadionu Edmunda Szyca. Jest to stadion będący siedzibą Poznańskiej Warty istniejącej od 1912 r. Obiekt należy do kompleksu sportowego należącego do Klubu Warty. Na stadionie możemy oglądać rozgrywki piłki nożnej, hokeja na trawie, natomiast w barwach Warty możemy także podziwiać zmagania szermierki, kajakarstwa, pływania oraz tenisa. Dawniej stadion składał się z jednej trybuny dziś po modernizacji mieszczący nawet do 4 500 kibiców lokalnych jak i odwiedzających Poznań z różnych części Polski.

 

Hotel Włoski gości z radością zarówno sportowców rywalizujących na stadionie jak i kibiców. Całodobowa recepcja jest do Państwa dyspozycji w celu zrobienia rezerwacji.  W hotelowym lobby goście mogą skorzystać z  serwisu kawowego, a różnorodne śniadania i dania w restauracji z pewnością uzupełnią dietę każdego sportowca i kibica.