Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Długa 1/2 Poznań – Szpital Kardiologiczny Poznań

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu Oddział ul. Długa 1/2 Poznań

 

Oddział jednego z największych poznańskich szpitali tj. Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu znajduję się w samym centrum miasta przy ul. Długiej 1/2. Placówka znajduję się w pobliżu Starego Rynku zaledwie ok. 3 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań. Do Szpitala można dotrzeć także spacerem przez ul. Półwiejską lub przez tzw. Drogę Dębińską, a droga ta zajmuje ok. 10 min. W okolicy szpitala znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe, a droga komunikacją miejską z Hotelu Włoskiego Poznań zajmuje ok. 10 min.

 

Budynek przy ul. Długiej od początku powstania pełni funkcję miejskiej jednostki szpitalnej i jest ważną jednostką na medycznej mapie Poznania. Personel szpitala to wyspecjalizowani medycy, którzy dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy ratują życie pacjentów. W budynku szpitala obecnie działa Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyń, Oddział Hipertensjologii, Angiologii i Chorób Wewnętrznych, Oddział Kardiochirurgii i Transplantologii oraz Oddział Kardiologii. Na terenie szpitala działają także Poradnie – Kardiologiczna, Nadciśnienia Tętniczego, Chirurgii Serca, Transplantacji Serca, Stymulatorów Serca, Wad Wrodzonych Serca u Dorosłych, Tętniczego Nadciśnienia Płucnego oraz Kobiet w Ciąży, Żywienia Pozajelitowego, Chirurgii Ogólnej i Naczyń, Leczenia Stopy Cukrzycowej, Chorób Naczyń, Chirurgii Serca. W szpitalu nie tylko są przyjmowani pacjenci, ale również są prowadzone liczne projekty i akcje związane z bezpłatnymi badaniami profilaktycznymi, konkursami związanymi z szerzeniem wiedzy o zdrowiu oraz wydarzenia prowadzone w ramach webinarów. Misją władz szpitala jest przede wszystkim rozwój w zakresie diagnostyki i terapii chorób, zapewnienie kompleksowości opieki na jak najwyższym poziomie, stworzenie warunków i ciągły rozwój w zakresie nowoczesnych metod leczenia.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się w pobliskiej okolicy Szpitala Klinicznego Długa1/2 Poznań. Jest to miejsce w pełni dostosowane do przyjmowania gości po wizytach lekarskich, zabiegach czy operacjach. Parking, winda, szerokie korytarze to jedne z licznych hotelowych udogodnień. W pokoju znajdują się duże i komfortowe łóżka, które zapewnią każdemu z gości odpoczynek i warunki do regeneracji, czajnik do kawy i herbaty. Pomocny personel, pyszne dania z hotelowej restauracji, darmowy serwis kawowy dla wszystkich Gości hotelu Włoskiego Poznań. Serdecznie Zapraszamy.