Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Ginekologiczno-Położniczy Poznań Polna 33

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Polna 33

 

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu znajduję się przy ul. Polnej 33. Placówka znajduję się w północnej części Poznania na terenie Poznańskich Jeżyc. Jest to miejsce oddalone ok. 15 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań lub ok. 20 min. drogi komunikacją miejską.

 

Szpital znajdujący się przy ul. Polnej 33 to jeden z największych szpitali ginekologiczno-położniczych w Wielkopolsce. Placówka z niezwykle doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą działa dzięki funkcjonowaniu wielu poradni, pracowni oraz oddziałów. Na terenie szpitala działają takie Oddziały jak Położniczy, Położniczo-Ginekologiczny, Porodowy, Onkologiczny, Rozrodu, Niepłodności i Endokrynologii, Neonatologii, Izolacji Noworodka, Ginekologii, Endokrynologii, Diagnostyczno-Obserwacyjny, Anestezjologii oraz Intensywnej Opieki Medycznej. Na terenie szpitala funkcjonuje całodobowa izba przyjęć, a także Oddział Izby Przyjęć. W placówce działa także szereg pracowni oraz poradni, które przyjmują kobiety oraz ich dzieci. Jest to jeden z najstarszych szpitali położniczych, który każdego dnia dba o szerokie grono pacjentów. Istotne w pracy zatrudnionych medyków jest nieustanne poszerzanie wiedzy i rozwój, dlatego szpital organizuje, a także bierze udział w licznych zjazdach, sympozjach oraz konferencjach z dziedziny ginekologii i położnictwa.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dostosowane do pobytów gości – rodziców, ale również dla młodszych członków rodziny. W Hotelu znajduję się winda, dzięki której można dotrzeć z wózkiem do każdego z pokoi, co więcej po wcześniejszym ustaleniem z personelem hotelu w pokoju może znajdować się dostawka, aby dzieci znajdowały się bezpośrednio przy łóżkach swoich rodziców.