Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital  Kliniczny Poznań Grunwaldzka 16/18

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu oddział ul. Grunwaldzka 16/18

 

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu działa przy pomocy oddziału, który znajduję się w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 16/18. Ulica Grunwaldzka to jedna z głównych ulic łącząca centrum miasta z zachodnią częścią Poznania, oddalona ok. 5 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 10 min. drogi komunikacją miejską.

 

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu działa także przy pomocy oddziału znajdującego się nieopodal głównego budynku Szpitala tzn. przy ul. Grunwaldzkiej. Szpital znajduję się w zabytkowym budynku, w którym dzięki pracy wykwalifikowanych medyków działa Poradnia Chirurgii Ogólnej – Poradnia Żywienia Dojelitowego i Pozajelitowego w Warunkach Domowych, Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Skóry, Poradnia Transplantacyjna, Poradnia Onkologiczna, Poradnia Okulistyczna oraz Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. W placówce znajduję się izba przyjęć z depozytem, pracownia radiologii, a także bloki operacyjne.  O zdrowie pacjentów dba Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna, która przyjmuje pacjentów w godzinach nocnych, a także w weekendy i święta. Jednostka będąca częścią jednego z największych poznańskich szpitali nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez współpracę z wieloma podmiotami, a także korzystając z rozmaitych programów regionalnych, krajowych, a także międzynarodowych co znacząco wpływa na wysoką jakość świadczonej opieki.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób odwiedzających Poznań w celach związanych ochroną zdrowia swojego i swoich bliskich. W przypadku skontaktowania się z hotelową recepcją przed przyjazdem hotel dołoży wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z gości wszelkie szczególne warunki związane z odpoczynkiem po odbytych wizytach lekarskich, zabiegach czy operacjach. W hotelu jest także możliwość indywidualnego dostosowania serwowanych posiłków do konkretnych preferencji żywieniowych zdrowotnych, ale również dietetycznych. Nowoczesne pokoje i pomocy personel czekają na Państwa w Hotelu Włoskim Poznań. Serdecznie zapraszamy.