Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Kliniczny Święcickiego Poznań Przybyszewskiego 49

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM  Poznań Przybyszewskiego 49

 

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego to jedna z największych placówek medycznych na mapie Poznania. Siedziba znajduje się przy ul. Przybyszewskiego 49 przy jednym z większych rond – im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Jest to miejsce oddalone ok. 10 min. samochodem z Hotelu Włoskiego Poznański lub ok. 15 min. drogi komunikacją miejską bezpośrednio z przystanków znajdujących się w okolicy Hotelu.

 

Szpital obecnie zlokalizowany zasadniczo przy ul. Przybyszewskiego 49 to jedna z największych jednostek szpitalnych w Wielkopolsce. Składa się z kilku połączonych ze sobą budynków, w których działają oddziały specjalistyczne, poradnie, pracownie, laboratoria, zakłady, a także bloki operacyjne. Wykwalifikowana kadra dba o zdrowie pacjentów z wielu dziedzin medycyny świadcząc tym samym opiekę na najwyższym poziomie. Pacjenci przyjmowani do szpitala są leczeni dzięki pracy znakomitych medyków z Ośrodka Diagnostyczno-Rehabilitacyjnego Otolaryngologii oraz dzięki pracy oddziałów takich jak Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Onkologii Klinicznej i Doświadczalnej, Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Kliniczny Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Gastroenterologii, Oddziału Klinicznego Kardiologii i Pulmonologii, Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Klinicznego Okulistyki z Pododdziałem Okulistyki Dziecięcej, Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, Oddziału Klinicznego Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej, Klinicznego Neurologii Dzieci i Młodzieży, Klinicznego Neurologii z Pododdziałem Udarowym, Oddziału Klinicznego Neurochirurgii i Neurotraumatologii z Pododdziałem Leczenia Chorób Naczyniowych CUN, Oddziału Klinicznego Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych, Klinicznego Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Chorób Wewnętrznych, Klinicznego Gastroenterologii Chorób Metabolicznych, Wewnętrznych i Dietetyki, Oddziału Klinicznego Audiologii i Foniatrii, Oddziału Klinicznego Endokrynologii Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych, Klinicznego Dermatologii, Klinicznego Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych, Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej, Klinicznego Anestezjologii Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu. W szpitalu działają liczne poradnie specjalistyczne oraz pracowanie. W celu stałego podwyższania swoich kompetencji szpital angażuje się w liczne programy unijne, projekty rządowe, a także prowadzi akcje społecznościowe, które wpływają również na podniesienie świadomości w zakresie dbania o swoje zdrowie przez każdego z pacjentów.

 

Hotel Włoski to miejsce znajdujące się w centrum Poznania z dobrym dojazdem do poznańskich placówek medycznych. Co więcej, wygodne i komfortowe pokoje są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających hotel po wizytach lekarskich, zabiegach, a także po operacjach. Po uprzednim skontaktowaniu się z zespołem recepcji wizyta w hotelu zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów. Pyszne posiłki i pomocny personel czeka na Państwa w Hotelu Włoskim Poznań. Serdecznie Zapraszamy.