Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Matki i Dziecka św. Józefa Poznań Krysiewicza 7

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem im. św. Józefa w Poznaniu

 

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem im. św. Józefa znajduję się w centrum Poznania, przy ul. Krysiewicza 7. Jest to miejsce oddalone ok. 10 minut spacerem lub ok. 5 minut drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań. Droga spacerem z hotelu do szpitala jest bardzo łatwa i przyjemna ponieważ prowadzi przez poznański deptak.

 

Jest to pierwszy szpital dziecięcy w Poznaniu, który zaczął funkcjonować pomocniczo w domu zgromadzenia sióstr zakonnych. Początkowo w szpitalu znajdowało się 12 łóżek, w których przyjmowano przypadki w ramach izby przyjęć dla chorych dzieci. Z uwagi na rozbudowę i rozwój szpitala jest to obecnie renomowany szpital składający z izby przyjęć, oddziałów, a także poradni sprawującymi opiekę nad najmłodszymi pacjentami. Wykwalifikowana kadra medyków specjalizuje się w takich dziedzinach jak anestezjologia i intensywna terapia, choroby wewnętrzne (hematologia), chirurgia i leczenie oparzeń, laryngologia, ortopedia i traumatologia narządów ruchu. Można także skorzystać z poradni chirurgicznej oraz ortopedii i wad postawy. Aby zapewnić opiekę na najwyższym poziomie na terenie szpitala działa także Zakład Diagnostyki Obrazowej, Zakład Elektrodiagnostyki i Fizjopatologii Układu Krążenia, Pracownia Endoskopii, specjalistyczne laboratorium oraz Zespół Komórek Zaplecza Medycznego.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce zdecydowanie dla dzieci i ich rodziców. Dla rodzin z dziećmi polecamy pokoje rodzinne w których rodzice i dzieci mają swoje łazienki, część apartamenty dla dzieci jest oddzielona od części rodziców co zapewnia swobodę gdy dziecko np śpi. W pokojach są czajniki które umożliwiają przygotowanie mleka lub ciepłego napoju, lodówki na potrawy. Na terenie hotelu jest restauracja z pysznymi daniami, które można zamawiać do pokoju. Zapraszamy na najlepsze śniadania w Poznaniu.