Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei Poznań

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w Poznaniu

 

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei ul. Adama Mickiewicza 2 Poznań. Placówka znajduję się ok. 10 minut drogi autem lub 10 minut tramwajem miejskim, którego przystanek jest przy Hotelu Włoskim Poznań.

 

Szpital znajduję się w historycznym neorenesansowym budynku, które początkowo pełnił funkcję szpitala wojskowego. Szpital znajduję się w pobliżu Głównego Dworca Kolejowego i obecnie pełni funkcję szpitala miejskiego. Składa się z wielu wyspecjalizowanych oddziałów tj. diabetologii i chorób wewnętrznych, otolaryngologii, ginekologii i położnictwa z patologią ciąży, noworodkowy, chirurgii ogólnej minimalnie inwazyjnej, anestezjologii i intensywnej terapii, toksykologii. Znajduję się w nim także ośrodek leczenia zespołów abstynencyjnych oraz nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Wykwalifikowana i kompetentna kadra medyków starannie dba o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z przyjętych pacjentów, co ułatwia bogate zaplecze laboratoryjne i sprzęty, w które jest wyposażona placówka, które są niezbędne do diagnostyki na najwyższym poziomie.

 

Hotel Poznań Włoski to miejsce zlokalizowane w centrum Poznania z którego łatwo i szybko można dotrzeć do szpitala Raszei. Luksusowe pokoje i najlepsze śniadanie w Poznaniu to gwarancja udanego pobytu. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przyjeżdżające do szpitala Raszei w Poznaniu.