Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Miejski im. Józefa Strusia Poznań Szwajcarska 3

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym w Poznaniu Szwajcarska 3.

 

Szpital im. Józefa Strusia to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych placówek medycznych na terenie Wielkopolski. Placówka medyczna znajduję się w dzielnicy Chartowo przy ul. Szwajcarskiej 3. Jest to miejsce oddalone od Hotelu Włoskiego Poznań o ok. 12 min. drogi autem lub 35 min. drogi komunikacją miejską.

 

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia to najstarszy szpital w Wielkopolsce, który obecnie znajduje się we wschodniej części Poznania. Szpital słynący z doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadry medyków funkcje poprzez działanie oddziałów szpitalnych, poradni specjalistycznych, pracowni diagnostycznych, nocnej oraz świątecznej opieki zdrowotnej, szpitalnego oddziału ratunkowego, zakładu opiekuńczo-leczniczego, a także świadczy podstawową opiekę zdrowotną. W szpitalu funkcjonują takie oddziały jak Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chirurgii Ogólnej, Laparoskopowej i Endokrynologicznej, Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych, Oddział Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Kolorektalnej, Chorób Wewnętrznych, Oddział Dziennej Rehabilitacji Kardiologicznej, Kardiologiczny, Kardiochirurgiczny, Neurochirurgii, Neurochirurgii z Pododdziałem Udarowym, Pododdział Udarowy, Oddział Okulistyki, Reumatologii i Osteoporozy, Oddział Ortopedii i Traumatologii Nadrządu Ruchu, Urologii, Szpitalny Oddział Ratunkowy. Na terenie szpitala znajduję się parking samochodowy, a także lotnisko dla helikopterów medycznych. Przy Szpitalu Strusia działa także Oddział Zakaźny, który znajduję się w pobliżu, przy ul. Żelaznej 2. Największym atutem placówki jest sprawnie działający zespół, co więcej dzięki licznym poradniom diagnostycznym funkcjonujących na jej terenie placówki medycy prowadzą kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dostosowane do goszczenia osób odwiedzających stolicę Wielkopolski nie tylko w celach turystycznych czy biznesowych, ale także w celach związanych z poprawą zdrowia. Luksusowe pokoje zapewnią komfort wypoczynku i możliwość regeneracji po wizytach lekarskich, wykonanych zabiegach czy operacjach. Uprzejma i życzliwa obsługa dba, aby pobyt każdego z gości by był dostosowany do indywidualnych preferencji i potrzeb.