Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital MSWiA Poznań Dojazd 43 – Adama Wrzoska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji im. prof. Ludwika Bierkowskiego w Poznaniu Dojazd 43

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu znajduję się przy ul. Dojazd 43, identyfikowany jest także jako Szpital przy ul. Adama Wrzoska. Placówka położona jest na Poznańskich Winiarach zaledwie 20 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 35 min. drogi komunikacją miejską.

Tak zwany Szpital MSWiA to szpital, w którym doświadczona kadra medyków wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę by dbać o zdrowie każdego z przyjmowanych pacjentów. Na terenie szpitala działa Oddział Chirurgii Naczyniowej z Pododdziałem Chirurgii Ogólnej, Oddział Neurologii z Pododziałem Leczenia Udarów, Oddział Urologii z Pododdziałem Chirurgii Onkologiczno-Urologicznej, Oddział Ginekologii i Leczenia Jednego Dnia, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu, Pododdziałem Chirurgii Kręgosłupa i Ortopedii Onkologicznej, Oddział Hematologii oraz Oddział Chorób Wewnętrznych i Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. W placówce działa Poradnia Chirurgii Ogólnej oraz Urazowo-Ortopedycznej, Chorób Naczyń, Chorób Płuc, Dermatologiczna, Diabetologiczna, Ginekologiczna, Hematologiczna, Kardiologiczna, Medycyny Pracy, Nefrologiczna, Neurologiczna, Onkologiczna, Otolaryngologiczna, Psychologiczna, Urologiczna, Zdrowia Psychologicznego. Medycy aktywnie biorą udział w licznych programach, seminariach oraz szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe, a szczegółowe informację można znaleźć na stronie internetowej, która jest na bieżąco aktualizowana przez władze szpitala.

 

Odwiedzając Poznańskie Szpitale warto zatrzymać się w Hotelu Włoskim Poznań. Wyjątkowy butikowy hotel jest miejscem dostosowanym do gości odwiedzających Poznań ze względu na wizyty lekarskie, operacje bądź zabiegi. Każdy z gości może dostosować podawane posiłki do stosowanej diety po uprzednim kontakcie z recepcją, a każdy posiłek może zostać podany w ramach funkcjonowania room serwisu.