Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Puszczykowo Kraszewskiego 11

Szpital w Puszczykowie ul. Kraszewskiego 11 im. Prof. S. T. Dąbrowskiego

 

Szpital im. Prof. S. T. Dąbrowskiego znajduję się w Puszczykowie przy ul. Kraszewskiego 11. Szpital położony jest w bliskim sąsiedztwie Miasta Poznania, a droga z Hotelu Włoskiego Poznań to ok. 20 min. drogi autem. Do szpitala można dotrzeć korzystając z podmiejskich kolei, a czas podróży z Poznania Głównego do Puszczykowa to ok. 12 min.

 

Jeden z najsłynniejszych Wielkopolskich Szpitali znajduję się pobliskim Puszczykowie, na terenie przepięknego Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na terenie placówki działają oddziały lekarskie, pracownie, zakłady, poradnie specjalistyczne, a także nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Pacjenci szpitala są przyjmowani na Oddział Ratunkowy, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chirurgii Ogólnej, Onkologii i Urazowy Pododdział Angiologii, Oddział Urologiczny, Okulistyczny Jednego Dnia, Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym, Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Kardiologiczny z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych, Neurochirurgii, Oddział Opieki Paliatywno-Hospicyjnej, Oddział Rehabilitacji, Rehabilitacji Kardiologicznej, Oddział Dziennego Pobytu Rehabilitacyjnego. W szpitalu działa także blok operacyjny oraz centralna sterylizatornia. Kompleksową opiekę wspiera praca medyków z pracowni fizjoterapii, pracowni EKG, pracowni tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, pracowni ultrasonograficznej, radiologii zabiegowej, pracowni EEG oraz endoskopii. Na terenie szpitala działa także Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej, Zakład Diagnostyki Obrazowej oraz Psychologii i Logopedii. Można również skorzystać z usług Poradni Rehabilitacyjnej. Szpital znajdujący się w Puszczykowie to miejsce, w którym pacjenci z całej Polski uzyskują niezwykłą opiekę. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze miejsce to świadczy usługi na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się w świetnej lokalizacji, nie tylko ze względu na położenie w samym centrum Poznania. Osoby znajdujące się w stolicy Wielkopolski ze względu na planowe zabiegi, operacje czy wizyty mogą zadbać o swoje zdrowie i realizować zalecenia lekarzy również podczas pobytu w Hotelu. W pobliskim sąsiedztwie znajdują się liczne gabinety masażu, siłownia, basen, a także przepiękny Park, w którym można spacerować i znaleźć chwilę wytchnienia.