Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital św. Rodziny Poznań Jarochowskiego 18

Szpital św. Rodziny Poznań Jarochowskiego 18

 

Szpital św. Rodziny w Poznaniu znajduję się przy ul. Jarochowskiego 18. Hotel Włoski Poznań znajduję się ok. 10 min. drogi samochodem albo 20 min. drogi korzystając z Poznańskiej komunikacji miejskiej. Placówka ta jest położona w pięknej okolicy tuż przy Parku im. Jana Kasprowicz pełnym zieleni i miejsc do odpoczynku na złapanie chwili wytchnienia podczas spaceru.

 

Szpital św. Rodziny to miejsce świadczące usługi w zakresie położnictwa i ginekologii. Wchodzi w skład Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Wykwalifikowana kadra medyków działa i pomaga na : Oddział Położniczo-Ginekologicznego, Oddział Noworodków, Dział Operacyjno-Pooperacyjnego oraz Przychodni Położniczo-Ginekologicznej i Poradni Ginekologicznej dla Dzieci i Młodzieży. W Szpitalu działa także Izba Przyjęć oraz Blok Porodowy, w których przez 24 h działają wykwalifikowani medycy doświadczeni w specjalizacjach związanych z ginekologią i położnictwem. Ponadto, wśród personelu medyków znajdują się również psycholodzy, którzy dbają, aby zdrowie pacjentów także psychiczne było pod najlepsza możliwą opieką. Kadra nieustannie dba o podwyższanie swoich kompetencji co wpływa na nieustający rozwój zawodowy pracowników i korzystanie z najnowocześniejszych metod leczenie oraz metod diagnostycznych.  Szpital bierze udział także w licznych programach społecznych, w tym również w programach unijnych.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce znajdujące się zaledwie kwadrans drogi samochodem od Szpitala św. Rodziny Poznań Jarochowskiego 18. Oferta hotelu jest dostosowana do gości w każdym wieku, w tym też tych najmłodszych. Po uprzednim zgłoszeniu hotelowej recepcji jest możliwość otrzymania pokoju z przystawką. W hotelowej restauracji znajduje się kącik dla najmłodszych, w którym najmłodsi goście sami znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.